Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » KORG PA 50 чи TEHNIKS KN 5000
KORG PA 50 чи TEHNIKS KN 5000

Прислухайтесь (вчитайтесь) до поради Yulianovicha, не купляйте той Корг. До слова - Корги серіЇ ПА починаються з PA X Pro.....

sania30 Я з Вами не згоден на рахунок того,що серія PA починається з PA X Pro.То вже йде вища ліга,а ще є PA600,PA900 відповідно повністю погоджуюсь з Ігорем,що ліпше підзбирати грошенят і купити щось більш-меньш пристойне,починаючи з 500 ї серії чи навіть з вище згаданих мною.Спробуйте знайти б/у в гарному стані.

РА 600 від того що в нього всунули МР3 звучати краще не став, зате форум наповнився темами, наприклад : ДОПОМОЖІТЬ НЕ ЧИТАЕ МР3, і тому подібне, РА 500 хочаб не глючив. В РА 900 непоганий  гармонайзер, а звучання стилю такеж пластмасове як і в попередників.  

Добрий вечір .Дякую всім за поради сьогодні приїхав з Крима був у відрядженні     все прочитав одного не зрозумів як це пласмасові тембра у корга па 50 що це означає такі як у касіо чи як у ямаха пср чи ще хуже , бо я вже замовив корг па 50.Поясніть будь ласка прослухати наживо не ма де.Щоб я потім не пожалкував коли він прийде новой поштой. Дякую.

 

 

Колись слухав корг is 50 якщо звуки і стилі  такі як на нему то тоді корга па 50 напевно брати не буду.В мене була ямаха 740 в порівнянні з корг is50 ,ямаха звучала набагато краще корг тоді показався мені дитячою іграшкою,по стилям і тембрам.

Ну якщо вже замовили - то напишіть перші враження.

Замовлення відмінив на корг па 50 бо про него не почув хороших відгуків все що про него прочитав клавіатура погана кнопки біля екрана вилітають і не роблять звук пласмасовий нащо таке купувати , буду мабуть замовляти технікс я думаю то буде краще .

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти