Головна сторінка » Список форумів » Стилі для синтезаторів » Синтезатор YAMAHA PSR - E443. Огляд, можливості, апгрейд..
Синтезатор YAMAHA PSR - E443. Огляд, можливості, апгрейд..

  Зато в PSR  є " мотіфовський" самограй ...

Ти  ба, спрацювало.. (це я щодо мотіфа).. А то набридло самому з собою спілкуватись, виходить як в тому анекдоті..

Доброго дня.Не получається прописати стилі в пср е433.Якщо скинутий на флешку в міді форматі-читає,в іншому-ні.Може хто підкаже як переписувати.Дякую.

Відформатуйте флешку на синті - це перше. На флешці синт створить папку, проте чи в папці, чи в корені лежатимуть файли значення не має. Стилі повинні мати розширення .sty - це друге. І по-третє файли понад 50 кб 443-тя і подібні не зчитують.. 

Yamaha psre 433 напичканий новими звуками але це як мобільний телефон все по трошки а конкретно нічого мій знайомий таку має на ній я попробував можливості.Є непаганий арпеджіатор але не такий як в Roland Yupiter записані патерни а цей варіант фільтри в реальному часі то Roland Gw8 там дійсно творить чудеса а тут не зовсім. Звуки ніби є але послухайте Korg pa 900 і всестає зрозуміло а на рахунок стилів раджу вам послухати Yamaha s 950 в виконанні Сергей Сергеев " Ритмьі наших песен".Досить непогана оранжировка стилів.

Оце Ви порівняли, роланд юпітер з коргом на пару і ямаху 433-тю серії едукейшн..

Цю Ямаху треба міняти (судячи з відгуків)

В Yamaha PSR E 433 немає функції запису стилів

 

В Yamaha PSR E 443 немає функції запису стилів

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти