Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Увага Колеги дуже важлива інформація.
Увага Колеги дуже важлива інформація.

Шановні колеги,звертаюсь до Вас з великим проханням.На сайті Львівському цей чоловік під разними названнями,а на агенстві та на експресі він Gans71,цей чоловік вміє падати на вуха та йому довіряють.Він просить у людей колонки,динаміки,пульти і каже ти мені перешли,а я тобі скину гроші на карточку.Хто це зробив то більше не баче ні товару  ні грошей.Цей чоловік в таких долгах це просто диво.Остання новина місяць назад,взяв у чоловіка електровойси zx-5. ні колонок ні грошей.Я дам вам чоловіка номер,хто має бажання хай поспілкується та дізнаєтесь більше.0974171247.Звать його Олександр.   А  адреса цього брихуна Миколаївська обл. м.Врадіївка,звать Валерій-Gans71. 

ВСЕМ САЛЮТ! ЭТОГО МУХОМОРА КЛИЧУТ-ВАЛЕРА НЕМЕШ НИКОЛАЕВСКАЯ ОБЛ.пгт ВРАДИЕВКА 

Шановні друзі. Мав і я справу з цим чоловіком. Взяв товар , а про оплату забув. Хоча обіцянки були вищого гатунку.  Десь місяців два  як не більше прийшлось діяти. Получається ні товару ні грошей. Дякую друзям,  Після цього він правда вибачився,  замовив ще товар , який  оплатив наперед......Було  навіть дивно....Але будьте обережні. Там гірка ""Санта Барбара"" з багатьма людьми трапилась. 

Да колеги мы наслышаны за этого мухомора.Это опасный человек,пока денег не увидите не высылайте и не соглашайтесь ни на какие условия.В человека нечего забрать за долги.Будьте осторожны и внимательны.

 Всім привіт!   Я також чув історіі за цього Оленя. Таких треба гнати із форумів. Хлопці будьте обережні.

Всем колегам ПРИВЕТ!!! Мне много наслышано за этого (долбня) и я в шоке!!! Через такого (не человека) страдают порядошные ЛЮДИ!!! Его не-то чтобы исключить с сайта! А ГНАТЬ ПО ДАЛЬШЕ!!! Держитесь от таких ..... по дальше. Успехов вам!!!

Всім привіт! Моя історія закінчилась успішно, взявши zx-5 Валерій (Gans 71) розрахувався із затримкою два тижні, переживав але все ОКЕЙ!! Він слово дотримав....

Шановні колеги,Олександру цей мухомор під названням (Gans 71),перекинув гроші,бо у нього не було ні жодних варіантів.Його прижали серйозні люди які ловили його по Врадіївкі та продовжують ловити.Цей брихун нігде не появляється,бо в нього боргів по всій Україні.А то що він заходе на сайти качає мінуса,він буде співати їх в погрибі.У Врадіївкі та по близу по селах він грати не буде,зразу заберають акустику чия б вона не була.Це рішення прийняли всі лабухи Врадіївки.

Просто цікаво!  А на що цей (  Ганс)  взагалі розраховував ??? )))

Він розраховував на ЛОХІВ, що так буде проходити постійно. Він в одного чоловіка взяв колонки ЕВМ і не розрахувався, йому пройшов цей номер, що його ніхто не шукає, а колонки ці він продав в нас на місці у в Врадіївкі.І начав заніматися цим постійно,та попав на свого.Тепер хай робе висновки та співає,а може завиває у погрібі.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти