Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » ELECTRO VOICE-1152 скільки можна з економити якщо зробити самому.
ELECTRO VOICE-1152 скільки можна з економити якщо зробити самому.

Людина хоче акустику власноруч змайструвати, хіба це погано

Не погано, навіть навпаки.В цьому давно вже нічого надскладного нема, питання тільки економічної доцільності. Питання стояло: Чи можна зекономити, якщо зробити клона. Я вважаю, що цим варто займатись тільки якщо клонувати акустику преміум класу.

Ми тільки відносно недавно вилізли з періоду, коли мали всьо радноє, савецкоє: машини, телевізори, побутову техніку. То всьо до дупи і я знову вертатись до такої моделі розвитку не хочу. Я хочу мати вибір і користуватись нормальними речами, а не хламом. І справа не у тому, аби користуватись виключно українським, а в тому, що потрібно докладати усіх зусиль, аби українське стало пристойної якості.

А Українське ніколи не буде пристойної якості якщо ми будемо купувати у в кого завгодно тільки не Українське.Коли впала берлінська стіна , мій знайомий поїхав в гості до родича в західну німеччину.По приїзду розказане мене шокувало.Подорожуючи по німеччині  їм бракло пального і хоча рядом була заправка,  вони звернули в бік і проїхали ще 3 км щоб заправитися на заправці де власником був німець не зважаючи що бензин був дорожчий.

Маю зараз в наявності акустику TX1152. Не скажу що то є аж такий супер звук від войса, мильноватий трохи, але якщо зрівнювати із тим що можна купити за менші гроші то войс звучить непогано

Є чуйка добра, від 300-400 ват колонка звучить і розкачується добре. Непоганий драйвер, але дуже ніжний. Від фідбеку дуже часто горять.

Колонка важка, незручні ручки для переносу, і корпус з тирсоплити, штампований динамік, і фазоінвертори з пресованної бумаги як в компютерні акустиці SVEN.

Звичайно якщо зробити толковий корпус підібрати фільтри, розразувати то вона буде звучати не гірше, а то і краще оригіналу. Особливо якщо ще й динаміки толкові поставити.

Але на це не кожен майстер спосібний

Тож маємо те що маємо

В Україні є дійсно толкові майсри,просто ми їх мало знаєм. Но я можу точно сказати що самий нормальний звук робить Acoustic в Камянець подільську і дуже надійно.І зовсім недорого.І я ніразу не чув щоб в когось щось ломалося.І зроблять для вас   майже любу модель колонок і ту саму tx 1152  і ще краще.

В Україні є дійсно толкові майсри,просто ми їх мало знаєм. Но я можу точно сказати що самий нормальний звук робить Acoustic в Камянець подільську і дуже надійно.І зовсім недорого.І я ніразу не чув щоб в когось щось ломалося.І зроблять для вас майже любу модель колонок і ту саму tx 1152 і ще краще.

Ви серйозно? Я сам звідти родом, і була в мене та акустика Acoustic, топи і саби.  аж 2 роки грав по весіллях 

Вона навіть в порівнянні з самою дешевою серією ямахи незвучить, не говорю вже про щось дорожче. Вони тупо ставлять маговські комплектуючі в абсолютно не прораховані корпуси і впарюють за фірму. Причому в одному й тому ж корпусі мені пропонували динаміки які я хочу чи 400 ват чи 300 чи 500

Місля того як я продав комплект Акустік і купив заводський маг МД802 суб і 554 топ, то прозрів від звуку. Зявився плотний низ який є спереді а не ззаді суба, та рівний добротний звук топів

Так це на дешевші вони моделі ставлять маговскі динаміки.Но якщо селейшини зовсім другий звук.І в маговських топах вилітають драйвера зразу майже.Не від одної людини чув. Маг тез незвучав раньше коли начинав випускати свою продукцію.

Драйвера у магах вилітають через те що руки ростуть з того місця яким діти на горшок сідають,а вуха розвернуті в другу сторону,я користуюсь вже років 10 і проблем з колонками не мав,спалити маговські драйвера треба ще постаратись,а для порівняння магів з другими колонками -просто включіть їх в паралель від одного усілка,я порівнював,і скажу що в своїй ціновій ніші одні з кращих,просто треба вміти користуватись.

Драйвер горить скоріш від поганих фільтрів.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти