Головна сторінка » Список форумів » Мікрофони » Підскажіть який мікрофон брати для жіночого вокалу
Підскажіть який мікрофон брати для жіночого вокалу

shure sm58 має " по верху " 15000, ішо то поганий мікрофон. Китайська копія має ще вище 18000 і багато хто порівнював то казав для чого платити більше! Справа зовсім не в тому а в нашій необізнаності, так само як вибирають мікрофон купуючи в магазині на "рас, рас".А коли заспівати по "китайозі" і пізніше по оригналу але звісно в апарат, то там коментарі не потрібні!

Я працюю на N/D 967, а солістка на sm 58, та коли ми помінялися мікрофонами... її голос, через тісюк з 967 зазвучав в рази краще. Тому я теж за EV N/D 967 для жіночого голосу... Китайози то є дешево та сердито, але не на довго...

Зовсім не факт, спробуйте на іншому апараті, в іншому приміщенні і буде звучати по іншому.

Недавно робили з друзями тест мікрофонів в наявності мали  Audio technica AE4100, AKG d3700,  Audix ОМ5,  Electro voice PL80. 

Для вокалістки з цих всіх  найкраще  підійшов Electro voice PL80.  Хоча в Audio technica AE4100 голос звучав найрівніше.  AKG d3700 мав більше низу і також був  дуже  чіткий.   А  Audix ОМ5 мав більше верху і більше підходив для чоловічого вокалу.

 

 

В нас вокалістка співає в Бету 87А, деколи в AKG D3800. В бету чистіше звучить, а в АКГ звучить плотніше. В неї слабкий голос (нема давки), тому вибір БЕТА 87А

Моя співачка взагалі не хоче йти десь на заміну,чи на халтуру,якщо я їй не дам 87-му бету.Мала всякі-привсякі китайці.Перепробувала см 57 58,бету 57 58,сенхайзерів пару 835 ,845....АКГ.При теперішніх цінах не знаю чи і наскладає на нього.Не послухала колись мої поради.Каже,що порахувавши всі гроші,що витратила на всяке китайське гім-о,могла купити один гідний мікрофон.Звичайно треба під голос.Голос в неї не слабенький.Середнячковий.

Хлопці підскажіть словами, якщо можливо, яка різниця в звучанні мікрофонів Sennheiser E 865 і Shure Beta 87A? Можливо, хтось мав можливість користуватися обома і зупинивсь на якомусь (цікаво знати чому)?!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти