Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Підкажіть
Підкажіть

Міша, прошу вибаченя. "Великі Розумники" - то не про тебе, а про вище сказаних

@@Шановні....чи...перепрошую - нешановні опоненти. Якийсь Міша, можливо - Польський. Відповім ввічливо. якщо сам ТУПИЙ! Пробач! ))) так буває! ТО не думай що всі мають такий рівень розвитку. Дякую, що прочитав. Наголошую. Сайт працює.

ОСЬ ВХІД:

 

 http://mftwk3tuon2hm3znobzgc6tenzuwwltdn5wq.cmle.ru/@@

 

Дякую, Петре! Сайт дійсно працює! По даному посиланню я ввійшов, тільки прапірець тепер показує що я не з України, а з Германії!

Олександр Шулик, "... @@Шановні....чи...перепрошую - нешановні опоненти. Якийсь Міша, можливо - Польський. Відповім ввічливо. якщо сам ТУПИЙ! Пробач! ))) так буває! ТО не думай що всі мають такий рівень розвитку. Дякую, що прочитав. Наголошую. Сайт працює.

Навіщо набивати стільки "собачок", у вас в клавіатурі не працюють "лапки"??. Це ненароком вводить в оману користувачів. Хлопаки та не треба мірятися хто краще знає компа - треба його просто добре знати, або сісти та й вивчити.  Думаю мало хто з вас є дійсно крутим професійним програмістом, тому всіляки суперечки всеодно зайві.  Краще "заграйте приємно" своїх половинок і вони будуть біля вас щасливі летати на крилах цілий день...

 

Шановні Олександр Шулик і люба  Gerika ! Я Вам щиро вдячний за те, що тицьнули носом, куде треба! А в пана Петра уклінно прошу вибачення! Але що ж це виходить - для хохлів сайт заблокований? За що?!! 

Sasha K. , "... Але що ж це виходить - для хохлів сайт заблокований? За що?!! ..."

 

А ти значить"хохол"? Для "хохлів" -  так... "Хохли" таки дійсно всіляко баняться на на сайтах Пуйлостана... Особисто я - УКРАЇНКА і горда тим і ніколи себе "хохлушкою" не назву, ще й втисну в межи очі за таке співрозмовнику, щоб запам'ятав. І зайду при потребі на будь який сайт. Хлопці, ми ж живемо з вами на своїй Богом нам даній землі в Україні то ж поважайте себеі не цурайтеся того що ВИ УКРАЇНЦІ! Думаю, зрозуміло, так...

Росіянин ніколи не скаже на себе "кацап", а єврей не скаже на себе "жид". А ми така нація, що завжди жартуємо, навіть самі над собою. Так, я Українець, і цим пишаюсь.

На різних трекерах,є такі умови : якщо ти додаєш на форумі.чаті силку іншого ресурсу - бан.Так само і тут треба зробити,ви рекламуєте на сайті мінус Львів - інші пропозиції,коли б ви таке зробили там,скріни і тд.вас би вже давно забанили.Тому адміни Львів мінус видаліть цю тему,а разом з нею автора та інших його прихильників.

Шановні і нешановні дописувачі!З глибоким почуттям огиди перечитав деякі коментарі.Враження складається таке,що на сайті накопичилось забагато гопників,бариг і просто відморозків.І ви ще насмілюютесь називатись лабухами?Нести національну культуру і мистецтво людям?А потім дивуєтесь,що відношення клієнтів до вас,як до покидьків суспільства.Що заслужили - те і маєте.На рахунок "горячо любимого" Агентства Праздник скажу одне,- поважав цей сайт за чудову модерацію,та культурне спілкування між користувачами,за рейтингову систему оцінювання якості фонограм,за професійний форум,за все те,чого так бракувало minus.lviv.ua.Після початку москальської агресії туди не заходжу,нецікаво.Так само не цікаво,а ще і дуже гидко(і вже давно)стало тут.Мабуть настав час створити новий ресурс ,як то кажуть:...з чистого листа.Тому однодумців закликаю створити нову спільноту,або підказати куди можна було б долучитись,щоб відпочити душею від хамства,бруду,тупості,та ненависті,котрої цілком достатньо в повсякденному житті.З повагою.Михайло.

Ну ,ось і запрацював АП ...і нікого там не блокували , тим більш Україну ....так що без проги і різних там обходів  можна зайти .....

Шановні,форумчани, Ви усі ще напевно не встигли забути мою резонансну і дуже актуальну  для усіх покупців, але на жаль видалену тему "фарцовщик-кидало". Та коли мені особисто у "приват" написав адміністратор цього сайту із попередженням і погрозою, відносно цього бариги - Казимира(kevin).....

 

ВхідніВихідніНове повідомленняСмітник

Я вас баню!

Від: Роман Метельський (Адміністратор)  10.06.2015      19:58

 

 

Вітаю!

Ви образили дуже шановану людину і мого друга!

Я вас баню наразі на місяць!

Ще одне криве слово і видалю взагалі.

Зповагою,

Роман Метельський

 

...........мені все стало зрозумілим, що це за "minus.lviv". Це таке собі - "Сландо" бариг і кидал, під прикриттям і кришуванням  самого адміна і його непрофесійних модерів.

Це не тема під назвою: - "............"- весь цей сайт, суцільна ганьба, разом із Метельським і його особистим другом баригою і фарцовщиком - Казимиром (kevin) .

Сайт "МінусЛьвів" ,нажаль, пущений на призволяще і на самотік !!! В душі я щиро радію від того, що потрохи, дуже повільно, але вже починають відкриватись у Вас очі на увесь цей бардак і базар, який твориться на цьому сайті.

З повагою до усіх форумчан, справжніх музикантів і чесних, та порядних хлопців - (IgorZ).

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти