Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Порадьте програми для редакції стиля (від синтезаторів)
Порадьте програми для редакції стиля (від синтезаторів)

Порадьте програми для редакції стиля формата (Sty. SFF. STL.) і подібні формати

щоб у програмі була можливість міняти  види інструментів та октави

плюс водночас прослуховувати реакцію зміненого стиля бо (CasmEdit та Style Works XT)

не задовільняють. Та порадьте секвенсорні програми для створення стиля

наприклад я на синтезаторі нажав короткочасно дві-три клавіші і щоб програма

автоматично записала та повторяла ті дві-три клавіші (до прикладу ударні у становки)

щоб стиль створювався по канально (MIDI - каналах) подібно

як на секвенсорі що на Yamaha PSR-S950 або Korg PA 500.

 

Мова іде про програми для комп'ютера

міді клавіатура у мене синтезатор підключений через USB до комп'ютера

 

Дякую за коментарі наперед

   

Е-е-е-е, а ваша доця балувана...)))) 

Такий софт, якщо є, то на кожний синт окремо (від виробника). Стилі писати можна в будь-якому міді редакторі, як ото Cubase, Sonar, FLStudio, Presonus Studio One і т. д. (стилі для Ямах, бо для інших синтів треба програми конвертори з міді), проставити там маркери і вьйо))) А щоб звуками інструмента - треба мати файл опису інструмента (його банків звуків). Для більшості ПРОФЕСІЙНИХ синтюків (НЕ САМОГРАЇВ) є програмка - MIDI QUEST, яка має описи їх, але то не твій випадок...

 

П.С. Коли ти нажимаєш кілька клавіш і хочеш циклічного відтворення при запису - кожна DAW то має... Правильну кнопку треба знайти. 

"DAW" Якби то знаття де то находиться така кнопка та

в котрій програмі

Щодо конвертерів стилів та міді-файлів я навчився

робити це ну звісно що без редактування не обходиться 

програми котрі мене задовільняють то (FL Stydio. sonar. pro audio)

а от чи вони мають таку можливість "DAW" та повтори

наприклад на гітару треба десять раз нажати той самий акорд

а у програмі щоб така була можливість тобто нажав один акорд і програма

сама автоматично повторяє його та вирівнює 

так як ви кажете циклічне повторення

 

а щодо інструмента та його звукових банків я не переживаю

ТС, от ти вроді правильні питання задаєш, а DAW - кнопкою обізвав. DAW (digita audio workstation)  - цифрова звукозаписуюча студія/редактор - комплекс програмного забезпечення для роботи зі звуком.

 

Що мається наувазі під "циклічно програє та вирівнює"? Що вирівнювати треба і від чого? Хто його так покривив?)) 

"циклічно програє та вирівнює"? Що вирівнювати треба і від чого? Хто його так покривив?))

Діло в тому що під час записі для стилю я можу невчасно нажати якийсь акорд

і секвенсорна програма щоб ставила його точно (бо якщо не точно нажато той акорд 

буде спішити або пізнити) хоча можна потім міді-файл редактувати але то треба більше бавитися.

а от Digital Audio Stydio потестую

я хочу щоб міді-фай записувався поканально для стилю подібно як на дорогих інструментах

PSR S-910. KORG PA 500. TYROS 4. та подібних чи є така програма - секвенсор для ПК.

Та кожен секвенсор то робить. Поканально. Але звідки програма має знати чи ти промахнувся і поставив акорд поза бочкою чи так задумано.  Як чуєш лажу, то береш ноту і тягнеш туда куда треба. А довжину нот квантизуєш

...Ой як все запущено... На дворі 2015р... Береш мануал і читаєш, та й не тільки. То не так як колись, треба було йти до знайомого вчителя анг. мови, щоб допоміг з перекладом мануалів. І тоді в перед. Але вже як щось освоїв, то було залізно. Ніхто не хоче вчитись. Всі хотять все і зразу - подати і розжувати.

Чим не задовільняють StyleWorks та CasmEdit? 

Дивно таке чути, бо на поточний момент це найбільш потужні редактори...

Чому не задовільняють?.. проблема в операційні системі (windows 7 і вище)

StyleWorks на (win 7 і вище) не приєднується по міді до мого інструмента

і грає стандартними звуками (комп'ютерними). А CasmEdit працює нормально

бачить мій інструмент та не має можливості переключати та програвати

в різних тональностях як StyleWorks. А заради цих двох програм переустановляти

систему чи ставити дві системи мені не вигідно.

 

А щодо мануалу він мені теж не поможе мене цікавить одне чи є така програма-секвенсор?

яка вбудована на синтезаторі PSR-S910.. А проблема в тому що два канали не звучать

нормально тільки одною нотою (хоча там невеличкі програші в двох клавішах)

крім того не в тій тональності що треба та не ритмічно..

хоча міді звучить нормально і скільки провіряв помилок ненаходив.

 

 

https://www.yamaha.com/ussub/Countrylist.html?deptcode=pac 

Ось тут вибираєш країну, і пишеш листа на саппорт Ямахи - ЧИ Є ТАКА ПРОГРАМА СЕКВЕНСОР... Листа треба на інгліші писати. Далі чекаєш відповіді. Як відповідь прийде, ідеш в далеку даль, куда пошлють...

 

ТС, це все вже гумор звичайно, але тобі зверху вроді вже розписано, які є можливості редагувати стилі, який софт є... Далі гуглиш - вся інфа доступна. А ТАКОГО САМОГО редактора як в синтезаторі на ПК НЕМАЄ!!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти