Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Допоможіть з назвою музичного гурту!!!!!
Допоможіть з назвою музичного гурту!!!!!

/

Шановні користувачі)))) Та нічого мені не впадло... Назву уже придумав і замовив візитки...Просто було цікаво почути думку більш старших, досвідчених та відомих музикантів. І взагалі поспілкуватися з хорошими людьми))))Так що щиро дякую за поради)

Я щиро радий за Вас, бажаю гурту процвітання... А на майбутнє,якщо потягне на спілкування,або дійсно буде потреба в пораді - викиньте з вжитку те безпомічно-волаюче "ДОПОМОЖІТЬ", використовуйте його лиш в дуже крайній потребі....В цей не легкий час, де кого в зимний піт кидає від цього слова.

Шановні користувачі)))) Та нічого мені не впадло... Назву уже придумав і замовив візитки...Просто було цікаво почути думку більш старших, досвідчених та відомих музикантів. І взагалі поспілкуватися з хорошими людьми))))Так що щиро дякую за поради)   -  Достойна відповідь більш старшим  і досвідченим музикантам.     Приємно, що в мене такі земляки.    Назву - мусиш сам.     А все решта(що знаю і вмію) - звертайся, обовязково підкажу.   

Ну, а як все-таки став називатись ваш гурт? Яку музику даруєте "масам"? Цікаво, просто...

Приєднуюсь до запитання...

Може комусь пригодиться ....

 Dolce - Бенд

Драйв-СТИЛЬ

СТРЕЙДЖ-БЕНД

СТРІТ-КРАЙ

СТРАЙД-СТИЛЬ

СТАНДАРТ

гурт ДРАЙВ

РЕЛАКС - Music

РИМЕЙК - Dance

ПОЗИТИВ - Music

ПОПУРІ - Бенд

ЕКСПРОМТ - Music

ДАНСА

БАНДА

"БАМБЕТЕЛЬ"бенд

"РЕЛАКС-Dance"

"Non Stop" Band

гурт "Старе КАФЕ"

РІВЄРА

ТАЛІСМАН

ЕФЕКТ

МУЗИКА ДУШІ

МУЗИКА НОЧІ

ХІТ

ПРЕСТИЖ

РЕСПЕКТ music

гурт "М & DANCE"

group"m&dance"

гурт "М&Денс"

БЕНЕФІС

КАПРИЗ

ДЛЯ ТЕБЕ

ДЛЯ ВАС

ОКей

THEфір

КІВІ

ШАРМ

GIN ТОНІК

BONUS

ЕЛЕГАНТ

ЙОгурт

шедевр

чардаш

феєрія

імідж

джек пот

джем

джокер

кабаре

містерія

флаєр

 

Молодець Ігор.Чітко дав відповідь на чітко поставлене питання.Коротко і ясно.

 

Як завжди: є люди а є людиска. Є такий що поможе, підскаже тай подякує ще, а є що нагадить тай тішиться. Так світ створений. Новому гурту вдачі та розуміння від всіх. Щоб завжди було ===>> ось так!!!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти