Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » RCF 715 ART
RCF 715 ART
Підскажіть Будьласка,чи варто брати активну акустику RCF 715 ART. Можливо єщось краще у цій цінові категорії. Дякую наперед...

В цій ціновій  категорії є чималий вибір , але РЦФ не розчарує це точно, мав нагоду їх добре послухати , все чистенько і голосно ,до 60 чоловік,а це  більша частина халтур ,дадуть собі цілком ради і без субів, хоча чується що це не преміум клас......

краще art 725

Ну так то коню понятно...але різниця в баблі суттєва...а я так розумію людині і на 715 непросто назбирати було...

Привожу такі під замовлення.1450 дол пара,ну і працюю на таких,можеш підїхати і послуїати!!Виробництво Італія і дуже пристойно звучать!!Дзвони 0677153351 Андрій9Щирецькі музики)

зараз діє акція 1350дол пара

Відпрацювали півтора року на Rcf715 mk2, працювали на саундкрафта efx8 потім на Mackie onyx1220, перейти на дінакорд cms1000-2 то тоді вони зазвучали.

На 1000-3му зазвучать щекраще

Якось кілька разів порівнював пульти 1000-3 з 1000-2 CMS і звичайно що як мені то перевага в звучанні на боці 1000-2.

Як на мене,то 1000-3 по звучанню кращий.Ви в одній акустиці прослуховували,чи в різних?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти