Головна сторінка » Список форумів » Вчителям музики, керівникам дитячих садочків та організаторм масових свят » Музична вистава для дітей "Шкільні сни"
Музична вистава для дітей "Шкільні сни"
«Шкільні сни» Шкільний охоронець: Я шкільний охоронець, працюю вночі, коли школа порожніє і дітки спостерігають в своїх квартирах солоденькі сни. В нашій школі закінчився навчальний рік. Пролунав останній дзвоник, не чути в коридорах галасу дітей . У ді-тей розпочинаються літні канікули, які будуть тривати ціле літо. Школярів чекає ці-кавий літній відпочинок в таборах відпочинку, та незабутні літні подорожі. А ми давайте повернемося до школи, бо я дуже хочу вас познайомити з маленькою дівчинкою, яка постійно проживає в школі. Так-так, вона постійно живе в школі, вдень вона ховається у класній шафі, а вночі виходить на прогулянку. Я частенько в ночі за нею спостерігаю. Шафа, в якій заселилась дівчинка, знаходиться в музичному класі, вона дуже полюбляє слухати пісні, опери, симфонії. А коли настає ніч, лю-бить співати колискові пісні для нашої школи. Я завжди насолоджуюсь її колисан-ками. Давайте заглянемо до музичного класу. Шкільний охоронець: Добрий день! Щось давненько ми з тобою не зустрічались. Дівчинка Тиша: Добрий день! Мені стало сумно, не чути більше пісень в моєму улюбленому класі. В класах почалися ремонтні роботи, тепер замість пісень я чую тільки стукіт. Я можу прогулятися по школі тільки в ночі, коли в класах і коридорах не чути шуму і панує спокій. Але коли почались літні канікули, ми разом зі школою засумували. Шкільний охоронець: Будь ласка, розкажи, що відбувається в школі під час літніх канікул, коли класи та шкільні коридори зовсім порожні, коли не чути дитячого га-ласу. Дівчинка Тиша: Ви знаєте, а школа в цей час відпочиває, вона просто спить і ба-чить свої шкільні сни. В своїх снах вона пригадує все те що відбувалося на протязі навчального року. Ми зараз тихесенько заглянемо в її сон. Цікаво, що там зараз від-бувається. Мій чудовий телевізор допоможе нам подивитись шкільні сни. По коридору школи проходить першокласник . Дівчинка Тиша: Це сон про першокласника, який в цьому навчальному році впер-ше прийшов до школи. Шкільний охоронець: Дійсно, такий день не можливо забути: шкільна лінійка, пе-рший дзвоник, перша вчителька та багато красивих вересневих квітів. Дівчинка Тиша: Перший урок у просторому класі, та нові шкільні друзі. Що ж, як-що вам сподобалось спостерігати шкільні сни, то ж давайте заглянемо у наступний сон, про що він нам розповість. В актову зали школи зайшла дівчинка в осінньому вбранні. Дівчинка Тиша: Я пам’ятаю як в школі проходив осінній бал. Ця дівчинка була – Королева Осінь. Яке красиве свято підготували наші учні. Шкільний охоронець: Осінь хоч і сумна пора, але має гарну вроду, її називають – золота красуня. А ще, вона приносить свято врожаю з великим смачним короваєм. Дівчинка Тиша: …Смачними овочами та фруктами для нашої шкільної їдальні. Та не будемо відволікатися, давайте полинемо в шкільні сни. До актової зали йдуть учні в яскравих карнавальних нарядах. Шкільний охоронець: Так це ж Новорічне свято – найулюбленіше свято дітей! Дівчинка Тиша: А пісню-танок виконували учні четвертого класу. Я спостерігала за ними, коли вони його готували в музичному класі. Це був найкращий виступ на новорічному святі, за що і отримали чудовий подарунок від Діда Мороза. Шкільний охоронець: Як цікаво проходять свята в школі: подарунки, співи, веселі таночки. Дівчинка Тиша: Та давайте дивитись наші сни далі, мені так приємно знову все пригадати. Зі шкільної майстерні йде дівчинка з вишитим рушничком. Дівчинка Тиша: Я пам’ятаю цю дівчинку, вона на уроках трудового навчання ви-шивала цей рушничок. А на святі 8 березня подарувала його своїй матусі. Всі матусі тоді отримали від своїх діток подарунки та музичні вітання. Шкільний охоронець: Як гарно, що в школі учні мають змогу навчитися вишивати, малювати, співати, танцювати… Дівчинка Тиша: А ще, займатись в спортивних секціях, навчитись працювати на комп’ютері. Але сон ще не закінчився. Цікаво, що буде відбуватися далі. На шкільне подвір’я виходить випускниця. Дівчинка Тиша: Так це ж наша випускниця, яка на останньому дзвонику виконува-ла дуже гарну пісню! Вона вже тепер напевно студентка, навчається в університеті, отримує майбутню професію. Але на зустріч випускників, яка проходить в нашій школі в лютому, вона обов’язково прийде та знову нам заспіває. Шкільний охоронець: Так це буде ще не скоро! Ти, краще, покажи нам шкільні сни далі! Мені так подобається їх дивитись. Дівчинка Тиша: А сни вже закінчились, прийшли майстри робити ремонт, вони ро-збудили нашу школу. Знову будуть гуркотіти, шуміти…я ж люблю, коли навколо тихесенько. Тому треба повертатись до моєї улюбленої шафи в музичному класі, бо вже щось я і стомилась дивитись шкільні сни. Шкільний охоронець: Добре іди відпочивай, ми з тобою ще зустрінемося в новому навчальному році, коли діти відпочинуть та повернуться в вересні до школи. А в мене теж починається відпустка, буду відпочивати. До побачення!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти