Головна сторінка » Список форумів » Аранжування створення мінусових фонограм » Наші українські зірки жлобляться на свої оригінальні мінусовки
Наші українські зірки жлобляться на свої оригінальні мінусовки

А потім всі такі в шоці:

 - Що за фігня, в кабаку Лєпса і Кіркорова лабухи співають??????? одна москальщина....

  -Звісно співають, бо українські зірки пожлобились дати свої оригінальні якісні мінусовки,

а москальські якісні бери-не хочу, а з українських задавки та нарізки.

https://www.youtube.com/watch?v=vPLc52v7Ark&list=RDcjKqXGgv6kA&index=20

прикріпив до теми для роздумів Орест Лютий - "А ТЄЛО ПЄЛО"

Невже наші українські музиканти дійшли до того, що не можуть зняти на слух та переграти на свій смак ту пісню, що хочеться? :)

Нехай Лєпс І Кіркоров роздають свої мінуси (якщо це правда) - це веде до деградації музикантів. Адже справжній музика мусить вміти грати на слух, співати, імпровізувати та знімати твори :)

Володимир Матвійчук, хто каже про всіх? та і справа не в самих музикантах, люди замовляють музику. Недавно знов я пішов працювати в ресторан, замовляють саме російські пісні самі люди, хоч і корчать з себе патріотів. з україномовних якісних мінусовок не так і багато, писати самому все то не реально за тих два місяці які я працюю.

Все можна зробити якщо підготуватися.

Я категорично, коли замовляють російську пісню, відмовляю.

Жартуючи кажу - " повірте, під українську пісню нічим не інакше, а то і веселіте танцювати - от попробуйте".))

Людина розуміє і замовляє українське

Назар, я взагалі в шоці від тих пісень які замовляють усяких вінників-лєпсів 95% російськомовне.

і це всі такі патріоти ті клієнти, в ресторан у вишиванці, або футболка з тризубом

а що є хороше сучасне українське одна хрень а на рахунок лепса чи кіркорова то дай бог нам українцям такі таланти і нечіпайте тут політику

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти