Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Що скажете за пульт "Mackie" 1402-VLZ PRO
Що скажете за пульт "Mackie" 1402-VLZ PRO

Хочу уточнити: 1. Я і не писав, що це одного класу складові (наведено, як приклад з власного досвіду і в жодному разі не як рекомендації до використання))); 2. Про "інші комплектуючі" ТС не згадував, тому характеристики загальні (поверхневі); 3. Загалом, мав на увазі те, що і порадив автору теми (слухайте самі на своєму апараті по можливості різні мікшери! Що припаде до душі, те і беріть).  Romaniv не маєте бажання "вступати в полеміку" - то не вступайте. Тут кожний ділиться власними думками і враженнями. Я на істину не претендую

Surma,

Romaniv 

  

Друже бери Soundcraft FX-8. Я такий колись мав. Хороший ревер тай як пульт також добрий. В тих цінових категоріях це найкращий варіант. Не пожалієш. 

Друже бери Soundcraft FX-8

Думаю Іван ,Ви праві ,якщо за ті гроші і є щось краще ,то воно дуже рідкісне і дуже важко шукається , Єина перевага Мекі 1402 перед цим Крафтом , це "виносний" ревер ))),Але в принципі і того що є в FX 8 хватає з головою...Єдине прикро що ці пультикі вже мають купу років і молодшати не будуть .....А так то на всіх вище перерахованих , можна норомально працювати в кайф, під фанеру чи під грайку ,живу команду туда не запхаєш..

В нас на репитиційній базі , стоїть   FX 16 (це той самий fx8 тільки наналів більше)  ,все на нім норомально строїться і крутиться , для живої команди, правда барабани ми не підзвучуєм ,приміщення мале ,сенсу немає і каналів...))))  Є і мекі , крафт FX8 приємніше...

Так це правда, Роки цим пультам відняти не получиться. І переважно вони продаються вже на пів загнані. Але ще можна знайти ізюмінку. Ну якщо дуже  постаратись. Ну і правда що за хорошу річ захочуть більше грошенят.

Користуюсь меккі влз 1202,(USA) Гарно звучать і фанєра і голос. але англійські саундкрафти звучать м'якше. (Беренжери, алесіси, фоніки відпочивають)

Кому потрібно Soundcraft  Fx 8 практично новий пульт маю і можу продати,а що до Mackie VLZ1402 чи 1202 і якщо це ще made in USA то це також достойна річ і звучить тоже  на свої гроші.

Що ти хочеш тут почути??? Помiняй свiй пiдсилювач на пiдсилювач JTL, i даш собi спокiй з пультами. Кого ти тут питаеш??? Вони що звук чули? Чи знають як вийти на рiвень класного звуку?! Копи грошенята на JTLa тай втреш тут цим торгашикам носа. Щасти тобi!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти