Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Сабвуфер Park Audio DELTA 5115-P відгуки
Сабвуфер Park Audio DELTA 5115-P відгуки

В першу чергу тре подивитись чи ідентичні динаміки.

Порадьте,хто в курсі. Маю парковський 700-ватний модуль.Сабвуферний-Де Ікс 700 Бе.Корпус з фанери зроблю.Порадьте який імпеданс краще для модуля-підсилювача?Краще 8 чи 4 омний модуль?

І який динамік і якої потужності краще буде робити в Тандемі з модулем?

При 4Ом модуль видасть до 700Вт а на 8Ом лише до 380Вт...

Це і козі ясно...Який краще модуль  - 700ват 4 Оми  чи  700 ват 8 Ом.? Маю два.

Козі також ясно що 700Вт 8Ом рівно в два рази потужніший за 700Вт 4Ом.
Щоправда на модуль 700Вт 4Ом можна посадити або один динамік на 4-8Ом, або 2 динаміка на 8Ом. Тобто можна зробити один активний саб 350Вт 8Ом, з модулем 700Вт 4Ом, і один пасивний 350Вт 8Ом, або ж один активний 700Вт 4Ом. Наскільки знаю, динаміки на 4Ом краще розкриваються...

8-ми омний... при умові, що він немає мостового зєднання, (два канали до купи) BRIDGED, бо якість такого підсилювача буде гірша. Якщо моща збільшена за рахунок потужніших  вихідних транзисторів - однозначно 8Ом.

По темі, мав такий сабвуфер в користуванні. Як вже писали вище, що він є що його не має. Все залежить від основної акустики, якщо 12-ки або 10-ки то він виручає, 15-тим він як козі баян. За таку ціну яку він стоїть можна настругати більш ефективніший сабвуфер, провірених варіантів в інтернеті море. Наприклад, TH15 Мартінсона  дальньобійний, чи скупфлекс  для ближнього поля.

Дякую за відгуки.Маю корпус Таппед Горн під 15д 700-ку.Порадьте бюджетний 15д  динамік.Маю добрі активні саби Джі Бі Ели.Хочу зробити цей на прокати і на позики...Щоб не дуже шкода було.Зараз думаю про якийсь МАГ. Чи не варто?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти