Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Власникам RCF JBL EV цікаве питання!
Власникам RCF JBL EV цікаве питання!

Питання до користувачів (б/у) акустичних систем вищевказаних та інших топових закордонних брендів. Як всі знають нічого не буває вічного. Але! Що робити якщо  "згорів" динамік, драйвер чи модуль через тиждень чи місяць бережного використання? Чи попадав хто в таку ситуацію? Чи допомагали її вирішити продавці(б/у)? Дякую!

Тут ще натрапив на такі факти.

Продається багато топової акустики (як вказують продавці) з Європи за цікавими цінами, в порівнянні з нашими магазинами. Але, прогугливши ряд польських та німецьких магазинів порівняв ціни і виявив, що в за бугром навіть акційний товар коштує до 50 долярів дорожче ніж на нашому підпільному "челночному" ринку. І все б нічого! Ну, мало чого буває, можливо знайшли в Європі товар по собівартості без участі посередників чи щось подібне. Та ось недавно натрапив на українське оголошення! Продається  акустика відомого бренду за смішною ціною (приблизно - 60%), а в дужках відверто дописано "РЕПЛІКА". Виставлено декілька фото і на вигляд зовні ці чудо вироби я не відрізнив від оригіналів (логотип та всі дрібнички). Продавець совісна людина описує дешеве начиння. І нема до нього жодних питань, купувати ніхто не змушує. Та на задньому плані фото ціле виробництво чудо колонок.

Перше питання: "Чи впевнені ви що маєте оригінал"? Я наприклад не знаю як повинен звучати оригінальний RCF, JBL чи EV, та й поки не маю подібного.

Друге питання: "Де придбати, і точно знати що це не "репліка"?

"репліка"  це є копія  ,  по друге дешеве начиння не може звучати добре,

Відрізнити не проблема. Як що у тебе є вухо то зразу відчуєш різницю звучання. Зараз користуюсь Fbt. Перед цим було і Rcf,Montarbo і ще на Войсах,Дінакордах.Zeck,та ще купа різної акустики. Починав з 32-х динаміків та якійсь нікому невідомі самопали. Завжди відчуєш різницю в звучанні. І як вище було вже сказано що дешеве начиння не може звучати добре. І це істинна правда. Перевірено роками та досвідом. Ну але на кожен товар є свій покупець.

дешеве начиння не може звучати добре

Припустимо клепає підвальний майстер той самий JBL чи EV, тулить туди  динамік еміненс чи маг.  І  таку шпаківню легко розпізнати людині яка ніколи не чула справжньої фірми?

Ще до цього можна добавити що навіть "спєци" іноді говорять що та чи інша фірма має не досить гарне звучання (то високі ріжуть, то середина провалена і т.п.)

Питання основне - де купити, і як перевірити наочно що це оригінал?

Нерозумію цього питання, Знаю багато людей і я в тому числі вожу до прикладу колонки різних топових брендів і ще ні разу не попались не оригінал, Тобто як що колонка виробляється в Італії значить вона Італійська, Залежить які моделі замовляти, Є моделі дешевших варіантів тобто бюджетні серії, І ці серії переважно виробляють у Китаї. Але це ніякий не секрет бо на тих колоночках і пише Made in China. Так що читайте уважно в інтернеті що замовляєте, До прикладу Dynacord чи Electro Voice і ще багато Вам відомих брендів давним давно виробляють у Китаї, Ну але це не значить що це не оригінал. Просто заводи перенеслись у Китай із за дешевої робочої сили. 

P.S.   І бажано не купляти підозрілих Вам колонок. Такі колонки видно неозброїним оком. І взагалі то при покупці при бажанні можете розкрутити і подивитись що там за начиння. Ну ясна річ як що Вам позволить продавець.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти