Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Продаж обладнання
Продаж обладнання

На сайті є розділ КУПЛЮ-ПРОДАМ і є продавці, а є бариги - головне для них впарити товар не зважаючи ні на що.Я багато раз писав в коментарях коли пишуть товар з США( маю на увазі товар який має власне мережеве живлення підсилювачі, мікшери і т.д) так от шановні в США мережеве живлення 110 -120 вольт і 60 герц,і всі штекера живлення не європейського зразка не вводьте людей в оману,так і сьогодні я побачив в продажі два мікшера"з США" б/у на фото ярких яскраво написано виробник Китай,шановні бариги це є шахрайство.Шановні покупці звертайте на такі дрібниці увагу і на ціну,щоб доставити товар з США треба трішки потратитись,і звісно ціна буде коригуватись з витратами. Я сьогодні написав коментар під товаром який продавався і зразу він зник.І ще одне хотів би побачити хоча б одне фото будь-якого документу що товар з закордону(декларацію,митні документи)!!!

Коментар може видаляти тільки адміністрація. Вкажіть конкретне посилання на даний товар.

http://www.minus.lviv.ua/blurb/mikshernyj-pult/S/77616 хоча об'яву можна видалити і виставити знову

https://youtu.be/m_bVgEk5xQE,,,,  https://youtu.be/SEyhqa_JKIA,,,      https://youtu.be/MvDYc7P74z0

Гортаючи сторінки в неті потрібно у принятті кінцевих рішень розраховувати  тільки на самого себе і це моє особите і основне правило !

Що до теми то Peavey  фірма американська і це вже в порівнянні від різних Бігів,Шпігів,Соундкінгів ітд..,є набагато якіснішим продуктом,а те що виріб робиться у китаї це для досвідченої людини нічого дивного нема,а тому і живлення напевне там є від 110 до 220v як у більшості сучасного обладнання.

Вячеславе вам краще купити собі апарат новий на гарантії з усіма паперами і ще більш приваблішею ціною та залишити негативні емоції по заду бо тема б/у це не для кожного!

 

 

Спробуйте включити в нашу мережу 220 вольт будь-який прилад який вироблений для ринку США або навпаки і всі питання відразу пропадуть зате з'явиться багато нових пов'язаних з ремонтом.Хто грає по селах з поганою напругою той зрозуміє.(Я посилання на ютюб показав).Що до аппарату то все в мене давно є,плюс я працюю електромонтером з експлуатації приладів обліку тому ця тема мене трішки кумарить,НЕ БУДЕ ПРАЦЮВАТИ АПАРАТУРА ВИРОБЛЕНА ДЛЯ РИНКУ США У НАШІЙ МЕРЕЖІ тому і не може даний товар бути з США.

Якщо пишуть "товар із США", це не значить, що він там виготовлений. Весь світ завалений китайськими девайсами. Що Вас дивує? Що продавець нехитрим способом намагається привабити покупця? Якщо не вказана країна виготовлення, то я запитаю; і про вольтаж уточню. Сподіваюсь, що кожен з нас спроможний зробити так само.

 То я напишу вже з власного досвіду.

Маю інстумент з американського ринку і на якому вказано тільки одне живлення 110в/60Hz. і при підключенні до нашої мережі 220в.працює також без жодних проблем і беж додаткових понижаючих трансів і тому висновок -  наклейки і таблички це одне,а що в середині тобто який б/ж це зовсім інше,але правда перед тим як включити до розетки потрібно обовязково переконатись у всіх схемо-нюансах і це однозначно!

У знайомого колонки Yamaha DSR 115 також зі штатів завезені і тоже вказано лише  одне живлення 110v то вже кілька років працює беж жодних переробок і понижаючих приладів. 

Акустика JBL серії EON 500 також працюють автовибором живлення110-220,на підсилювачах made in china написано,а на динаміках USA або Mexico (якщо заглянути в середину звичайно) і таке зустрічав.

Топікастер,продавець ніякий не шахрай,а те що придобрив товар думаю і привабливою ціною також все зказано було ..?

Добре вам Вячеслав рекомендують-купляйте нове в маґазині !

 

 

Має бути так : Продаєш - тоді будь добрий юридична адреса,( фірми пп і тд)- фото аватарки власне а не будь яке,контактний телефон бажано стаціонар,тому що ти є продавець.

Краще би вас Вячеславе трохи  більше кумарила ціна і походження газу,курс гривні,ціна на пальне,на продукти харчування,ітд..,а ніж якийсь усілок за 50% своєї  реальної напевне вартості !

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти