Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Мікшерний пульт soundkraft m12 чи Allen heath wizard 16.2
Мікшерний пульт soundkraft m12 чи Allen heath wizard 16.2
Порадьте, може хтось працював на таких пультах. Що буде краще в поєднанні з ревером tc elec...mone. також ще задивляюсь на ah zed 24 та pa 20 cp
Цікаво, невже ніхто непрацював на таких пультах і нічого неможе сказати про них.... Дякую...
Тут треба "перелопатити" трохи форум, ці теми підіймалися.
Я колись працював на Візарді але з додатковим ревером Tc Electronic M van XL. Звучання в парі з цим ревером було дуже класне. Ревер з пульта не використрвував. У Візарді є більше можливостей настройок до прикладу ніж в Дінакорді. І плюс хороший ревер до Візарда то звук виходить класнющий. Але я перейшов на цифру і ні крапельки не жалію. Чому б і Вам не задуматись над цифрою ? На даний час є хороші і не дорогі варіанти які будуть звучати краще ніж Візард чи Дінакорд. І все в одному.

Іван, вже скажіть, які то недорогі варіанти+які звучать хоча б на рівні динакорду? Слово краще навіть не вживаю.

Ми задумувались над presonus 16.0.2. Але незнаю чи для халтур (весілля, д.н. корпоративи) він буде зручний в користуванні... В аналозі,якщо треба поміняти щось в фонограмі,наприклад, покрутив круцькало і готово. А от як в цифрі і чи комфортно та швидко це робиться....
Dj Yura, для прикладу x-air 18 від Бехра - Динакорду (павермейту 2) до нього як до неба рачки. По звуку в першу чергу, а про функціонал взагалі мовчу - між ними прірва, в користь Бехра звісно)) Суджу як власник Бехра і колишній власник Павермейту... По зручності користування - до всього звикається, звісно що спершу буде незвично, звучання, керування але з часом місяць два, звикається і дивишся в сторону аналогу зі словами "Блін невже я на цьому колись працював")))))

Хлопці не бійтесь цифри. Дуже зручно і скоро привикається. Я є весільним музикантом і повірте цифра навіть дуже зручна але бажано зоб були повзунки на кожен канал. Ці пульти трохи дорожчі але можеш зреагувати моментально і строїти не так проблемно. Раніше я працював на Yamaha 01v96 друга версія маде ін Japon. Зараз користуюсь Presonus 16.0.2. Пульти просто сурерові в порівнянні з аналогами. Прості в управлінні і швидко реагують. Це просто коли не пробував то думаєш що це проблема. Я також так думав коли не зважився на цей крок. Це спочатку не привично і нібито важко цим пультом управляти. Але коли роздуплишся що це реально не так страшно як розписують на форумах то це реально не так страшно і звучить все набато краще і профісійно. Я до прикладу маю на продаж два пульта і гарантую якість. Приїздіть і купляйте. Ціни обговоруяться. Якість звуку набагато покращиться. Гарантую !!! Все обясню і покажу як користуватись.....
http://www.minus.lviv.ua/blurb/mikshernyj-pult/S/77898

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти