Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Що обрати: modx 6, Roland FA06 чи psr sx700?
Що обрати: modx 6, Roland FA06 чи psr sx700?
Шановні добродії, буду вдячний за пораду - що краще придбати. Давно збирався назбирати грошенят на Yamaha modx 6. Передивився безліч відео. Дуже все подобається. Але... Відсутність автоаккомпанементу дещо відлякує. З цієї цінової категорії також вивчаю Roland FA 06 (не факт, що ще можна знайти новий) та Yamaha PSR SX 700. Хотілося б послухати виважені аргументи власників перерахованих інстументів з їх сильними та слабкими сторонами. Маю потужний комп. Звукову карту. Багато років працюю в FL Studso. Дякую наперед. Послухати можна тут https://soundcloud.com/ocbwremhrvnx/tracks

З переліченого Вами списку синтезаторів, а саме: Roland FA 06, Yamaha modx 6, та Yamaha PSR SX 700 останній варіант я б все ж таки забрав, оскільки порівнювати самограйку з робочими конячками не варто, але, якщо потрібен все ж таки самограй, то це питання інше, хоча маючи такі кошти в сторону Ямахи (PSR) я б не дивився, нічого нового Ви там не зустрінете і не накрутите. Я не є прихильником якоїсь конкретної фірми, тому фанатів ямахи прошу мені не відписувати. моє ІМХО

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти