Головна сторінка » Список форумів » Гуморески. » гуморески,анекдоти
гуморески,анекдоти

Весілля,перепій,  -після перепою молодята хватають клунок з бабками і хутчіш в хату рахувати. Вийшовши з хати дуже не задоволеними ,підходять до лабухів тай говорять- закусок ми в  гостей вже не відберемо ,але музики в них сьогодні точно не буде!

Було це 90-х. Одного разу по телевізору почув нове українське слово - "СЛУХАВКА", що в перекладі означає "телефонна трубка".

Так от, сидимо і лабаєм у вуйка на подвір'ї походним складом. У перерві між лабанням поділився з колегами про нове слово! І тут розігралась фантазія, а чому б не поповнити мову новими "перлами". В результаті збагатили наш лексикон наступними словами: БАРАБАН - ГУПАВКА;  АКОРДЕОН (БАЯН) - РИПАВКА; ТРУБА - ПУКАВКА; САКСОФОН - ГИКАВКА; МІКРОФОН - ГАВКАВКА, ГІТАРА - БРЕНЬКАВКА; БАС-ГІТАРА - БУМКАВКА.

Сидимо за столом на весіллі (під час заходу), як і пасує, окремо від гостей. вже за 12 ночі. Приносять пляшку - відкрили. І тут, через 10 хв. інший "розносящий", ледве теплий і приносить ще одну. Що робити? В футляр від саксофона, "на завтра". Ще через 10 хв. прилітає "розливающий": "Хлопці, піз...ц, де горівка?". Мені 15 років, хлопцям 25-30. Я червонію, хлопці - "Перший раз чуєм". "Розливающий" наполягає, один з наших: "Можна подумати, шо ми її в футляр від саксофона сховали!!! Шо, відкрити, показати?!?!". Троє інших грізно підтримують, я сповзаю під стіл. "Розливающий" вибачається, йде геть. Мені - останнє китайське попередження, чуть не вигнали з банди :-)

Найшов анекдот на сайті: !ПогорілКо-Бенд! дуже довго сміявся...

 

Cвято міста Верховина.
В місцевий клюб з івано-Франківська приіхала джазова банда музику лабати.
Але сталося лихо — гуцули інструменти музикальні під час розвантаження на землю покидали і зламали саксафон.
Голова району питає:
— А шо хлопці без цего не зіграєте?
Музиканти:
— Та який же джаз без саксафона , треба ремонтувати...
Голова району каже:
— Та і там у нас з горов коваль старий, він все годен поремонтувати, поїхали...
Сіли на фіру та й поіхали до коваля...
Голова району:
— А шо діду Миколо зремонтуєте се хлопцям?..
Дідо:
— Зремонтую, чо не зремонтую, але зачекайте години зо дві...
З кузні чути страшенний гуркіт, мати і все інше.
Через дві години виходи дідо:
— Файні ви хлопці, але скажіть як ви так трембіту погнули???

Весілля. Музики грають аж курява стоїть.Біля музик стоїть старенький вуйко тай каже--ні ще такого у нашому селі не було.Музики почули це і давай ще краще грати. А той вуйко знов своє править--ні ще такого у нашому селі не було. Музики не витримали і питають у вуйка--А що, ми так погано граєм? Та ні--каже вуйко--просто ще такого не було щоб музики небиті додому поїхали.

Не знаю хто виконує і хто автор, але весело і про весілля

в МР-3  тут:   http://www.fayloobmennik.net/154649

Йой, то вже таке старе... Сергій Притула, український Comedy Club. Ще про весілля: http://video.i.ua/user/602842/4752/34949/

1+1=?

1+1=?

1+1=?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти