Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Лабухи - оподатковані
Лабухи - оподатковані

Та шо тут коментувати, про наявність різниці в гонорарах згадувалось вище.  Щодо математики, чого ви напарниці віддаєте 20% до обрахунку річного заробітку, її що, оподатковувати не тра? Та нехай навіть так, 906 грн. в місяць це звичайно мало, але давайте згадаємо, шо то не за 22 роб. дні, а за півтора. Решту 20 днів ви що робите? Не знаю, а можете заробляти гроші на іншій роботі. Безробіття? Вірю. Але якщо ви оволоділи муз. інструментом, ПК і інтернетом щоб зареєструватися на форумі, то впевнений, що голова у вас працює, отже можна роботу знайти.

В Україні зараз мінімальна з/п 922 грн, тобто трошки більше за ваші 906. І багато людей, навіть з вищою освітою, мають таку з/п. І працюють з 9 до 18 кожен робочий день. І це їхній єдиний прибуток. І сплачують з цієї суми ~100 грн. (точно не пам'ятаю) податків і зборів. А ви не можете заплатити єдиний податок, який зараз ще поки максимально становить 200 грн.? Чого це ви себе ставите вище за лікаря, вчителя, прибиральницю?

Інша річ, що зараз ще є  пенсійний внесок - це ще ~230 грн в місяць, а зНРоку буде замість нього єдиний соціальний внесок, який буде ше більший. Тим не менше щось, та й залишиться. Розмір єдиного податку встановлюють ради, в вашому випадку мабуть сільська рада, може там і не є 200 грн., а менше. Крім цього, можна брати єдиний податок тільки на ті квартали, де є весілля, це як мінімум зимовий квартал економії. А ще можна працювати на загальній системі оподаткування і мінімізувати податок за рахунок витрат. Варіантів, як бачите, купа. 

Зрештою ніхто вас не змушує працювати на весіллях, не вигідно - кидайте ту справу, інші три команди будуть вдячні. Подобається "гранє" - грайте "задурно" і не треба буде платити податки.

Тверезих підстав, чому б вам заробляючи гроші не платити податки я не бачу.

...

Для чого задавати питання, якщо не хочеш сприймати відповідь?

Хоча діло не стільки в ціні скільки в доходах громадян

Тобто у Львівській області всі олігархи, чи як?:)


...

Дуже поважаю, що конструктивно сприйняли конструктивні зауваження і не зациклювались на певних загостреннях, які я полюбляю. Значить щодо голови не помилився:)

Я думаю, що час відсіє "податківців з ноутбуками", а лабухи нікуди не дінуться:)
 

Про податки весільних музик у Шаргороді Вінницької області взялися ще з десяток років тому. Але після того як пройшли реєстрацію кілька колективів і сплатили чималі кошти, один лабух подав на суд податкову і виграв. Тому що нам приписували що ми підприємці і займаємось цим систематично - більше 4 раз на рік. Після того суду податкова мовчить і нас не зачіпають!!! ПОРАДА - Головне НІЧОГО НЕ ПІДПИСУВАТИ, ніяких протоколів. Успіхів всім!
Дуже цікаво читати ваші роздуми,а ви не подумали про авторські права!Ти думаєш якщо написав фанеру Шатунова то в тебе є більше прав іі співати чим дешевим піонерам з ноутбуками-не думаю! Мені цікаво що ви всі будете співати коли прийдеться виконувати на весіллях тільки авторсьні речі?Тому я збираюся на весіллях працювати з оригінальними плюсовками-в Білорусі це вже давно практикується!А то деколи тошнить слухати як пара носорогів волає Стаса Пєху або Квест Пістолс даже з беком і думають що воно звучить! Як говорить мій друг Сом-краще NOKIA є тільки дорожча NOKIA, а краще Кіркорова є тільки Кіркоров!А аранжування і написання фанер тут зовсім нідочого-це конкурсні і концертні варіанти!Я в поворічну ніч зовсім не співав а крутив діскотівку і повірьте мені народ більше дурів від Модерн Токінга і Депеша чим від мого волання!Всім вдалого сезона!
Крім халтур треба мати ще заробітки щоб не бути залежним від них!

Коротше,хлопці!Хай "Вітька"займається своїми питаннями "музыкант-всегда при власти...любой..."Музыкант- всегда в законе"

Взагалі то при теперешній владі можна очікувати і податок на повітря і дозвіл для пересування по вулиці.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти