Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Roland XP 50
Roland XP 50

Хто порадить ремонт. Щось негаразд з електронікою. Стоїть мертвий, не включається. Один раз вже ремонтували, пропрацював 2 роки і знову здох.

Перевірте у блоку живлення діодний місток. У мене була така проблема. Апарат дуже реагував на незначні коливання напруги, а потім і взагалі замовк. Зовнішній огляд плати блока живлення вказав на невелике підгоряння під діодним містком. Після заміни на просту радянську діодну збірку  апарат працює нормально вже більше року і майже не реагує на коливання напруги.

Яка реальна ціна цього інструмента на сьогоднішній день?

Богдан, я знаю чувака який ВСЕ ЗНАЄ! Називається Google.

На даний час ціна Roland XP-50 коливається в межах 400-500 у.о., в залежності від стану інструмента. Якщо є плата розширення - це ще 50-100 у.о.

За порівняно невеликі гроші ви отримуєте якісний професійний апарат для повноцінного запису, редагування та відтворення міді-файлів чи сценічної роботи.

Якщо ви не прихильник даної фірми, або не любите крутити багато різних параметрів, настройок - то це не ваш варіант.

Я користуюсь Roland XP-50 понад 7 років.

Добрі результати дає поєднання з ритм-машиною Alesis SR-16, а також наявність плат розширення.

Петро, дякую за відповідь!

також можна використовувати як самограйку !!!   (rps) від себе скажу, що дуже класний апарат.хай старенький. зате  один з найякісніших і практичних інструментів!!!

>>також можна використовувати як самограйку !!!

"На безриб'ї і і щука раком стане" :)

Я би уточнив, що можна реалізувати тільки "слабоє падобіє лєвой рукі", а не самограйку, аби не вводити в оману недосвідчених людей.

Робиться псевдосамограйка за допомогою фічі RPS - Realtime Phrase Sequencing. В секвенсорі пишуться готові фрази-кавалки і призначаються на певну клавішу. Розпізнавання ладу (мажор/мінор/септ і т.д.) немає. Можна викрутитись двома способами:

а) не прописувати мелодичні партії, а тільки бас та барабани

б) в одній октаві прописати мажорні патерни, в сусідній - мінорні.

Збивок, варіацій і подібних можливостей звичайних самограйок нема. Розпізнавання акордів та обернень нема.

Враховуючи теперішні ціни на самограйки, ритм-машинки та заробітки вважаю, що то є дикий геморой і костилі - вже ліпше заморочитись на покупку дешевої самограйки чи самограєчного модуля і витратити час на їх знайомство, одруження та результат, хоча і там є свої проблеми :) ...

Якщо не треба секвенсора, то я би звернув увагу на XP30 - вже має вбудовані плати Session, Orchestral та Techno. Крім того - якісніші вихідні конвертори.

Але його важче знайти


Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти