Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » YAMAHA S910
YAMAHA S910

sergejkushnir Ви так і не відповіли на питання "Яке відношення має поліфонія до кількості наворотів, крутилок настройок, які контроюють контролери на міді дорожках?"

 

Та тут річ не тільки в поліфонії, в а і в допоміжні начинці топових апаратів які роблять іх потужними швидкодумаючими і оперативними

Поліфонія на мою думку в сучасних апаратах має бути 128 не менше, якщо 62 чи менше то вже є обрізок з нормального апарату

Інструменти мають  добре звучати, а швидкодумаючими мають бути музиканти!!!

Я мав на увазі хороший процесор який регулює всі автокоманди в клавішах

Підкажіть, де в 910 відключаються динаміки.Дякую.

Роман, без зайвих заморочок, то береться "обгризок" старого джеку і вставляється в гніздо PHONES.

Дякую Ігоре. Ти знаєш, що в 910 вихід на навушники в незручному місці (можна з необережності зачепити, і наслідки непередбачувані).Я правда не читав мануал, але хлопці говорили, що є така можливість відключити.

Роман, без зайвих заморочок, то береться "обгризок" старого джеку і вставляється в гніздо PHONES

 

Ага. Один раз зачепив за той обгризок і гніздо виривається з плати. Це в кращому випадку. В гіршому обрив радіодеталей поряд з гніздом.

Не буду наполягати і сперечатисяПодібний варіант не я придумав. В мого колєги PSR S-900, там здається в тому самому місці розташоване гніздо. Так він в такий спосіб вже не перший рік користується. Правда він людини акуратна і обережна, якби був шанс зачепити і щось там повиравати, то б не користувався таким "апгрейдом". Та і "обгризокякий виступає на яких 5мм не знаю як можна зачепити. Але це вже права господарська... Ні, так нє.

Це дуже лабуховський варіант. Це теж саме що сірником підклинити фейдер на пульті щоб не пропадав контакт.))))

Краще вже почитати мануал та відключити програмно...

sergejkuchnir, так хто б як не Ви, як великий поціновувач і знавець PSR S-series, не помогли б колезіРозказажіть як, чи вкажіть на сторінку в мануалі де описано як відключити програмно. Я не знаю як це зробити, мені воно без потреби. А свій варіант я виклав вище.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти