Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » YAMAHA S910
YAMAHA S910

Всім привіт. Хочу поділитися враженнями про свою 910 ямаху. Нажаль не можу відповісти на запитання Ростислава Фіцика і заперечити Ігорю Гоцану не можу, так попередній мій синтезатор був не Ямаха а синтезар "високого рівня" Casio wk-3800 (так він позиціонується на оф.сайті або workstation на американських сайтах). Перші враження -супер звуки, купа нових стилів, Два дні прослуховував вбудоване.На третій день спробував відтворювати міді.,і перше розчарування. Деякі мідяхи на Касіо звучали краще, а деякі крім ударних більше нічого не видавали. наприклад:"остання ніч"С.Гіги написана Коргом. до речі на рахунок ударних -на Касіо вони живіші, може тому і мідяхи деякі краще звучать. Стилі- багато,  класні, але  мало до використання (безпотребні).. Деякі стилі як Reggae, Bluegras, i Disko на касіо були кращі.Це мінуси. Тепер про плюси-звуки всі супер класні(якшо порівнювати з касіо),особливо Super artyculation.Загальне звучання вражає. Оперативність- на ходу все міняється, тобто для живоЇ роботи те що треба. мп3. вав.міді програвач теж класна штука, при цьому можна підшукати іншу композицію поки звуччить попередня. Мікрофон з гармонайзером теж цікаве, але не серйозне, зате діти тішаться голосом мишки. Стилі-? ідеальноЇ польки ще не найшов є багато гарних, але не ідеальні.Багато стилів скачав з інтернета(більше 1000) ще більше скинули добрі люди з цього сайта. І не тільки з цього,- з молдови мені скинули своЇ етно стилі під 910 -оце бомба"sirbe, hora" звучать як Корг. І на оф.сайті ямаха таких стилів типу "балкан"що по 5 баксів продають я не зустрічав. маю на увазі що при бажанні 910 може звучати і краще чим Ямаха. Вже більше трьох місяців як я купив 910(свідомо) і в загальному задоволений,хоча ще до кінця ЇЇ не роздуплив і про свій вибір не шкодую.  Це моє бачення даноЇ моделі. І касіо теж не чобіт, має також своЇ ізюминки.Сподіваюсь мій опис комусь згодиться. З  ПОВАГОЮ

...

Ігор Гарвас, людина яка створила цю тему хоче почути щось про цей синтезатор більше чим вказано на ютуб і.т.д...це не вихваляння. Людина попросила поради, а якщо ж послухати вас то що треба сказати тільки що це хороша річ або погана і це все? Форум і є для того щоб писати корисну інформацію  в деталях, а замість того щоб критикувати краще б дописали що не будь корисне про цю модель.

>>людина яка створила цю тему хоче почути щось про цей синтезатор більше чим вказано на ютуб і.т.д

Найкращий варіант - спробувати самому на протязі кількох годин, а то і днів. Це спосіб отримати найповніші і найточніші відчуття та враження.

До Богдана Нестора: Чи не Вам, як власнику S910-ї відповісти на питання Ростислава і твердження Ігора? Кількість звуків і наборів ударних, це не показник якості звучання.  Ну хіба користуєтесь наборами китайських чи індійських барабасів, то тоді так... Та і використання Hip-Hop, Break i AnalogT кітів під час проведення українських весіль, для мене досить загадкове.

"використання Hip-Hop, Break i AnalogT кітів під час проведення українських весіль, для мене досить загадкове."

А я про них щось говорив ?

І якщо ж не про звуки говорити то про шо ж? Про кольоровий дисплей і скільки там кнопок)?

"Найкращий варіант - спробувати самому на протязі кількох годин, а то і днів. Це спосіб отримати найповніші і найточніші відчуття та враження."

_____

Це 100% правда. Але якісь недоліки при першому разі навряд побачиш неозбройеним оком. А я написав те що я думаю на даний момент, покищо проблем не було.

Доречі я попробував прописати стиль Техно під Analog звучить бомба, аще ці "китайські кіти"не погано звучать на мульті падах навіть я би сказав дуже забавно))

Яка ціна PSR S910 на сьогоднішній день?

Б.у. ідеальний стан в райoні 15 000 грн.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти