Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » YAMAHA S910
YAMAHA S910

Звучить класно! Особливо якщо "Черниє глаза", або "Владімірскій централ".

 

Неее. Черніе глаза краще

<<<<Звучить класно! Особливо якщо "Черниє глаза", або "Владімірскій централ".>>>

Я маю на увазі зміну басу в одній і тій же варіації. Наприклад: нажав G-dur - бас грає кварту, на G7 я прописував басовий хід, в тій самій варіації.

 А що це дуже потрібно? З якою метою?

В мене наприклад не виникало таких потреб коли грав на 1100

Чому ж це не потрібно?

Деякі лінії по різному обігруються в мажорі та мінорі, вступи та коди по різному звучать в мінорі та мажорі.

Самий простий приклад: мажор обігрується звичайно, а в септакорді - пишеться барабанна збивка і відповідні басові та ритмічні партії. Збивка робиться без зайвих тілорухів.

Роман ПаславськийЯмах  не має можливості прописувати окремо варіації акордів. Там прописав мажорну варіацію, а по мінорах і септах вона сама розкидує.

В Коргах ПА - є 6 варіацій акордів. На мажорі можна написати вальс, на мінорі-польку.Використовавувати можна наприклад (танець з мітлою на весіллі).

Ага, па 50 замість мітли під руку  і погнав з духачами коло столів

Сбивка на септакорді це вже якісь ізвращенія. Невже так далеко знаходяться кнопки збивок у ямахи?

Я розумію що в корга окремо збивки і варіації, тому там не дуже зручно

Потрібні зайві тілорухи

як виявляється музика складніша буває ніж прописана в стилях до ПСР, бувають і септакорди і збивки....

А в ямахи що неможливо збивку зробити коли обігрується септакорд?..))

Ага, па 50 замість мітли під руку  і погнав з духачами коло столів

Сбивка на септакорді це вже якісь ізвращенія. Невже так далеко знаходяться кнопки збивок у ямахи?

Я розумію що в корга окремо збивки і варіації, тому там не дуже зручно

Потрібні зайві тілорухи

 

Сергію, для чого знов починати с..чТи, як головний тут по 910-х Ямахах, мав би пояснити людині, чи є така фіча чи нема, як розрулити таку ситуацію, чим можна обійти, якщо нема.

Ти ж починаєш "лікувати" що того нікому не треба, а коли тобі вказують, що треба і коли саме треба - говориш про ізвращєнія і вже пружиниш хвоста на Корг, в якому ця фіча є...

Дитячий садок...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти