Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » YAMAHA S910
YAMAHA S910

Інструмент дійсно хороший! Польки лише класної не хватає (по крайній мірі не знайшов, користуюсь лише декілька днів), може хтось дасть пораду, чи підкине стилів під неї, буду ДУЖЕ вдячний!

Польки писані в мене є для 1100. Дуже класні. Тільки інструменти деякі треба підібрати бо 910 не бачить їх

Згоден що інструмент те що треба!!

Підкажіть, як з пульта записати аудіофайл на S910.

Пане Роман, це можна зробити через вхід MIC/LINE, але запис буде не якісним. Колись сам пробував так записувати, але з того нічого не вийшло. Краще записати на компютері.

.

Краще записати на мінідиск якщо такий агрегат є.

А потім переписати з мінідиска на комп, підігнати лімітером під -20дбл, щоб нормальний рівень РМС був,

Зжати в мп3  320кбит, та загнати на флешку, яку потім в 910.

Звучати буде на рівні з фірмовими треками

Igora labuh, у Львові в фірмовому магазині Ямаха, який знаходиться на Нижанківського, то там я бачив стоїть і 910 і 710.

а як мр3 плеєр звучить?

Звучить класно! Особливо якщо "Черниє глаза", або "Владімірскій централ".

Хлопці, підкажіть чи є тут можливість на інший акорд прописати інший бас наприклад? Я колись так прописував РА50, а тут ніяк не пораджу собі.Дякую.

Ви маєте на увазі басові ходи в стилі?

Чи що?

Якщо ви про бас гітару другу, то це можна.

У варіації А наприклад буде стандартна звучати а у варіації В чи С можна вибрати з поміж інших або прописати по своєму другу бас гітару та нажати кнопку SAVE

Ще простіше як в па 50

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти