Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » YAMAHA S910
YAMAHA S910

Дядько Хапко соррі , дійсно СМ7.Цитую мануал "Аккорд , который служит для этого преобразования нот , называется исходным аккордом(Source Chord),и по умолчанию для него устанавливается значение СМ7"YAMAHA PSR S 900-PSR S 700 , руководство пользователя , стр.121.

Юрій Цьосенко у вас же 910 чи 900?

В раніших моделях було в домажорі

Так все ж таки якщо клавіша у вас є то можете подивитись що акорд можна змінити на другий

Ну, так получається що це До мінорний - септ... C moll 7  ???   Чи не так ?

Так ,дійсно це до мінорний малий септакорд.Тепер і я вспомнив , всі ямаxи які в мене були і є а це PSR 530,540,640,1100,S-700,S-710 по заводських установах прописуються в до мінорному малому септакорді.

Читайте ще раз i думайте:

При записи каналов BASS и PHRASE используйте только тона гаммы CM7 (т.е. C – до, D – ре, E – ми, G – соль, A – ля и B – си).
При записи каналов CHORD и PAD используйте только тона аккордов (т.е. C – до, E – ми, G – соль и B – си).

Я ж теж думаю що щось не то.!!!

Я все писав в домажор

А тут про якісь септакорди малі говорять

Великий мажорний септакорд.Але ямаха його чомусь висвічує як малий мінорний септ тобто См7

Бо у вас вибір інструмента для запису стоїть напевно на басу або на frase. Самий крайній справа

Sergejkushnir  : А що це дуже потрібно? З якою метою?

Це потрібно людині,щоб дещо урізноманітнити прописаний стиль від ...бум-бум.

Ні коли граєш автоакомпанементом і береш великий мажорний септ він висвічується М7 тобто малий мінорний.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти