Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » YAMAHA S910
YAMAHA S910

Ні Богдане  партії  прописуються в великому мажорному септакорді.Тільки ямаха його чомусь назвала М7.Ноти до,мі,соль,сі,це великий мажорний септакорд.А малий мінорний буде ,до,мі бемоль ,соль ,сі бемоль.

Мене вчора аж зацікавило це питання,я пів вечора просидів з мануалом за клавою.Береш великий септ , будь який ,а він висвічуєтья М7 ,як малий мінорний.Тому і виникла суперечка.

Ой йо йой.....перепрошую......так так....

Я шось з тими самограями вже зтупів....треба дійсно продавати....

Сергію, пропоную вибачитись за звинувачення в "гоні" - я всього лиш заглянув і написав те, що є в мануалі, і що також підтвердив Юрій Цьосенко.

 

Вибачаюсь!!

Там не тільки з цим фокуси.Акорд сі чомусь ямаха назвала В, хоча по музичні абеткі він пишеться літерою Н.А літерою В значиться сі бемоль.Зате сі бемоль ямаха назвала В бемоль.Чого в музичні грамоті в загалі майже не використовують.Тому що по музиці В бемоль це ля,тобто А.Вибачаюсь!Може трохи не по темі.

Слухаємо в мене в аудіозаписах мінусовку з беком "Життя маяк"

Ось ссилка http://www.minus.lviv.ua/albums/audio/sergejkushnir/albom-sergejkushnir/

 

Вона перша в списку. Написав її Тарас Сало на 3000 ямасі.

Оцініть якість звучання.

Я би й не повірив що це 3000, якби він мені сам не сказав

По плотності саунду звучить дуже добре

На скільки я знаю - то в заводських настройкахвсіх ямахах) стиль прописується у великому мажорному септакорі (CM7)

На скільки я памятаю з уроків сольфеджіо на які не охоче ходивто мінор позначається маленькою буквою (m)

Малий мажорний септакордC7 –(до,мі,соль,сі-бемоль)

Малий мінорний септакордCm7 – (до,мі-бемоль,соль,сі-бемоль)

Великий мажорний септакордCM7 – (до,мі,соль,сі)

Великий мінорний септакордCmM7 – (до,мі-бемоль,соль,сі)

sergejkushnir Вибачаюсь!!

Прийнято.

 

Yura86, дякую за уточнення - то я помилився.

Хочу всавити своїх п"ять...Ще до недавна був затятим ямахоманом(з 2000 року по порядку QS-300,PSR-1100,PSR-1500,PSR-S900).

поки не поїхав грати на підхваті з хлопцєма з гурту "Подоляни" з Чортківського повіту.

В них стоїть ПА-500 і жива бас-гітара.на той час в мене була S900.

до того Ямаха грала добре(так мені здавалося).в парі з Коргом і Бас-гітарою вона просто пропала...фейдер на пульті чуть не "до поліка" гудзик звуку на йоніці також треба покрутити щоб прорізати загальний саунд...

Для себе зробив висновок:ПСР-ки не для живого колективу.Сама Яамаха грає добре,але як тілько ставиш коло неї якогось Корга чи Роланда,бас-гітару чи не дай Боже ще і барабани....Півтора року тому взяв собі Roland GW-8 і ні разу не пожалів за ямашним "причесаним" звуком.

Не провокуйте п.sergejkushnir, бо зараз почнеться все з початку!!!  :)

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти