Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » акустика
акустика
підкажіть хто у Львові добре робить акустику,включаючи фільтри і все таке.

Дзвони:

 

0677082035

0674197979

Андрій

Добре - значить дорого. Ця тема стара як світ. Ну не вийде дешевше від фабричних. Доведено. Читайте форуми. Вже все давно, давним відомо у цьому питанні. Фільтри і все таке, компютерні програми, креслення в неті і т.д і т.п. Можна говорити лише про копії відомих акустик. А байки про чудо-умільців я слухаю відколи почав грати на електрогітарі (1972р.). Доречі, у Львові був (а може і далі є) НДІ акустики. Ось де ще щось можна почати. Давно з ними не спілкувався.

Скажу тобі одне золоте правило- на апаратурі не з економиш!! - на жаль...Яка ціна такий і звук!!!

а ще скажіть будьласка чи можна різної потужності динаміки на один підсилювач вішати,чув якщо спаяти якайсь хитро мудрий фільтер то ніби можна але я щось сильно сумніваюсь

Опишіть проблему конкретніше. Що є в наявності (динаміки, акустика і т.д.) і що хотіли б отримати.

а якшо конкретно то шо зара нормально(фірма динаміків)?

МАГ     ціна-якість-доступність  (якість вища за ціну )

слабші динаміки на конденсатор щоб низ підрізати,і тоді можна на один підсилювач

Друзі,хто щось знає про ось такі колонки??? PEAVEY PV115, хочу придбати.

flehs, Peavey PV115 типова бюджетна акустика. Звучить на свої гроші, не більше. http://www.peavey.ru/catalog/?id=4049  Годиться визвучувати хіба які шкільні лінійки і т.ін. Якщо вже брати з Peavey, то серію SP.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти