Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » Виготовлення музапаратури власноруч,модернізація,ремонт.
Виготовлення музапаратури власноруч,модернізація,ремонт.

Хлопаки, дуже ціную і поважаю тих хто вміє що руками робити. Але самотужки перемотувати динаміки... Це хіба які стародавні. Сучасні, намотані як не шинкою, то двосторонньою намоткую, або безкаркасні. Будь яке "лакування" збільшує вагу підвісної системи динаміка і це відчутно вплаває на його електроакустичні характеристики. Для сучасних динаміків болючий момент -тепловідведення. Сучасні котушки не те що нагріваються, можна казати розжарюються. Провідні інжинери світу б'ються над вирішеннями цієї проблеми. А ви про якісь нітролаки. Так, "грати" він буде! І може навіть дуже довго, тільки питання: як? P.S. Надвірнянському респект за наданий лінк.

Так пане Ігоре,частково з Вами згоден! Та я родом з 90стих,коли гралось на кінапах 2А9, 4А32, на самопальних підсилювачах і реверах! Але весело тоді якось було! Люди були добріші,щиріші навіть,тепер якісь обізлені, або такі круті хоч не обзивайся.А мотати самому чи ні треба вирішити самому зваживши свої можливості та доцільність,думаю що на першому місці має бути власна мотивація і хочаби внутрішня готовність до такої майстерки.

Надвірнянський (соррі що незнаю як звати), весело було і цікаво, бо були молодими. Все це заняття було більше для душі, тепер все заради грошей. Де гроші там почуттів менше. Я й зараз полюбляю щось помайструвати (який мережевий подовжувач, бо сучасний китайський мотлох не підлягає критиці), або який нестандартний рек, чи кейс зробити. Але це теж від браку фінансів. Часи сумні тепер. Був момент що басову голову Фендер ніхто не хотів братись ремонтувати. При тому що всі електричні схеми надавались.

Так і зараз із кваліфікованими майстрами проблема,в майстернях сидить вчорашня дітвора,вміють провірити діод і замінити запобіжник,до того послуги не з дешевих.Пригадую коли сам по схемі із журналу Радіо в пятому класі зібрав детекторний приймач на одному транзисторі,і от коли він заграв мені тоді здалося що передімною відкрився цілий невідомий досі світ,отак із паяльником дотепер! Теж саме тепер із підбором молодих музикантів,духовика знайти за щастя! а музичні школи напівпорожні,тай то більшість ходять на музику лише тому що так хочуть їхні батьки.

Доброго дня Всім!!! Колись в 90 - тих в кожній муз. конторі були люди які розбирались в апаратурі. Експереметували з пісилювачами, кросоверами ( фільтрами ), динаміками. До речі в мого друга є підсилювач самопал Львівський ( брали в Винниках ) який ще до цієї пори в робочому стані. Зараз дружити з паяльником і тестером " не модно"  і до тої справи треба мати хоть " середній розум", бо можна " вграти "   апарат за секунду, що і майстер не поможе. А те що  майстрів мало, бо треба мати відповідні прилади і орієнтуватись в них, цікавитись новинками, схемами, щоб щось робити. Простий приклад: поломався телевізор несеш до майстра і він замість того щоб ремонтувати - рекомедує купити б/у на базарі, бо буде дешевше як ремот. Дешевше не буде - просто майстер "тямки не має" що з ним робити.   

Це загальна проблема - суспільство зараз споживацьке...

Мені трохи легше,в мене освіта телемайстра і радіолюбительський стаж понад 20 років, мій власний звуковий апарат повністью  зроблений своїми руками, один мікшер заводський Електроніка ПМ-04,в якому замінив всі мікросхеми та конденсатори.Зараз на черзі модернізація Електроніки ПМ-03,який до речі є копією Саунд Крафта,після заміни мікросхем та конденсаторів любі китайські пультики в порівнянні просто ніякі! А особисто я настільки звик до роботи на мікшері із параметричним ЕК, що не бачу альтернативи в дешевому ширпотребі типу Берінгів,Тапко,Кінгів. і їм подібним.Але до цього треба дорости,і це не просто слова!

Майстри добрі і зараз є. Під рукою в них нет, принтер. Трісь, трісь, трісь по потрібних ресурсах і схема знайдена і надрукована. І форуми солідні в тій сфері є. Але коли ти приходиш до нього і кажеш треба подивитись до цього ... ***..., то відповідь така: "Я можу зробити цю роботу за 30хв. і за 3дні. А можу і не з'ясувати точну причину поломки. Ви згідні проплатити час "пошуків"? День=300грн., без гарантії результату. Ось гора побутового мотлоху, я на ньому набив руку і заробляю тяжкою працею 200-400грн. в день. Оприділяйтесь!"  І я згідний тут. Та і в старі часи ремонтували попри державну роботу. Своєрідний калим. Тепер такого майже нема. В старі часи коли в мене були 2 "Електрони" і почергово виходили з ладу, то я мусів сам вчитися міняти плати, знаходити причину і т.д. Та  ж історія з  десктопом. Вийшов з ладу блок живлення. (Подібні речі чомусь стаються переважно в суботу ввечері))), дзвоню до колєги й кажу що робити? Відповідь я маю, приходь, забирай, міняй. Легко сказати "міняй", ЦЕ Ж КОМПЮТЕР!!! Але вибору небуло. Зі страхом розкрутив, поміняв. Ніби й нічого складного. Минулого року в ноуті забарахлило гніздо живлення. Прийшов до колєги й кажу роби. Він відфутболив: або в сервіс вези, або пропаяй холодну пайку сам.  Вибору небуло, тремтячими руками розібрав повністю ноут, бо по іншому там не підступиш, щоб елементарно пропаяти гніздо. Зробив. Три дні тішився що мала дитина.

Доброго дня (пори доби) . На нашому порталі є такі люди, що користувались мікшерним пультом "Дельта-12" ? Хтілось би розпитати, що він собою являє... І якої думки музиканти про цей пульт.

Є такий форум "Вегалаб",там є сторінка "Про микшерные пульты", люди там авторитетні,можна запитати,я особисто там багато чого почерпнув, можна сказати на голову виріс.Як кажуть в народі-"Знання не рюкзак,на плечі не тисне!"
 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти