Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » Виготовлення музапаратури власноруч,модернізація,ремонт.
Виготовлення музапаратури власноруч,модернізація,ремонт.

камазовська досить потужна лампа,я ставив 12в 21вт вона навіть не реагує,а 12в10вт на великій тязі розжарюється.Я гадав що потужність лампочки потрібно підбирати під потужність драйвера...  

ANDRIY871 лампи на 12в. ставити неможна,вихідна напруга підсилювача досягає 20-45вольт ! і в принципі при любій потужності при правильному рівні ВЧ,лампа світитти неповинна,а при заводці мікрофона ВЧ струми досягають десятків ампер! лампа на 12в. розлітається до голого патрона! Роки власної практики ремонту і експлуатації привели до використання лампи 24в. із послідовним включенням спіралей,тобто максимальна напруга стане 48в.Сам бачив як при заводі мікрофона лампа в такому включенні світить сніжно білим світлом,з ВЧ струмом жарти непроходять,навіщо наступати на власні граблі...

дякую

привіт,як зробити власноруч пасивний кросовер для саба  100гц

Андрій для цього існує спеціальна програма Спайкершоп,а якщо по простому то це котушка включена перед динаміком,та конденсатор паралельно динаміку.Котушка має мати десь 100-120 витків дроту 1,6-1,8 мм. та конденсатор на 60-80 мф.Та такий фільтр має велику степінь затухання сигналу,і десь на відсотків 30 зріже потужність,а деякі підсилювачі навіть починають кліпувати і вибивають.На мою думку краще використовувати електронні активні фільтри,тобто кроссовери,меньше тепла і краща якість налице.

Nadvirnjnskiu якщо можна скиньте схему лампача на 500-600ВТ на каналі

alexandruch  Привіт! Ти напевно навіть неуявляєш що таке ламповий підсилювач з 500вт. на каналі,він буде швидше схожий на зварочний агрегат! З вагою біля 40-50кг.,а коштувати буде як старенький Жигулик!!!.При цьому ще треба бути справжнім інженером-ламповиком щоб все зробити правильно,часу піде біля року.Тепер подумай ще раз,чи тобі це справді потрібно,може простіше купити готовий,насправді лампові підсилювачі мають здатність при потужності навіть у сто ват,створювати звуковий тиск по силі співрозмірний триставатному транзисторному підсилювачу,з недостатків це-малий ресурс ламп,вага,тепло,розтрясання при транспортировці,велике споживання напруги,потреба мати стабільно 230в. в мережі.Якість звуку звичайно на висоті,але хто це оцінить? (та це вже інша тема...)

 

Випадково, натрапив на цю тему, я сам дуже люблю щось майструвати, у мене всі колонки, зроблені своїми руками,

і звучать непогано, як для кабака, зараз задумав зробити компактний виїздний комплект, хто може щось порадити,

почав робити, підсилювач на stk4050, зібрав деталі на  (Stonecold),(Ланзар), також потрібен пульт на 1-канал мікрофон,1-канал-нетбук,

+ ревер-простий -на РТ2399, СХЕМИ Є,але може хтось підкаже своє, хто вже це пройшов, хочу почути не критику, а конкретні поради...

З подякою, Володимир.

getman-2 привіт! Завжди радий допомогти,у мене також весь апарат самопильний і самопаяний,шкода що в темі неможна прикріпляти файли,стоун і ланзар негодяться для профроботи,стк тіко для бару,і то якщо оригінал а не китаєць.Все це я вже пройшов,найкраще звучить холтон на польових транзисторах,в редакції інженера звуковика Володимира Перепёлкина,надійний як трактор! звук на висоті,простий в настройці,схема і плата є на сайті" Інтерлавка",щодо ревера на 2399, працює чудово,недивлячись на свою простоту,і на відміну від совкових РХ1000,зовсім нешумить,але щоб він нормально працював потрібно допаяти до схеми буферний вхід і вихід на ТЛ071,для кращого узгодження по вхідних-вихідних опорах і напругах.Якщо збираєш комплект акустики для виїзду то на яку суму розраховуєш? Гроші будуть вирішувати якість по перше,дешево вийде посередня якість.Схему пульта маю також,зробив і його,працював бездоганно й якісно,правдв затрата часу це неоправдала...нажаль,купити готовий простіше,хоча й недешевше,та нетак вже й дорого.Одним словом пиши,практики маю дай Боже! поділитися нема з ким,самопальщиків лишилося одиниці...

Дякую за увагу до моєї теми, ті що деталі є шкода буде лишати попробую доробити те що задумав,

холтон цікава схема, візьму до уваги,а те що не можна виложити тут, можна вислати на мило,

якщо не важко, то прошу перевірені схеми,та якщо є платки до них, буду дуже вдячний,

мені працювати по барам, на вулиці дуже рідко випадає,

акустика вже є, тільки електроніка залишилась, найбільша проблема - для мене це блоки живлення,

чогось не лежить душа до імпульсних, але бачу без них не обійтись,

прошу також підказати схему...вибачайте, вихожу в інет по ночам після роботи...

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти