Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Друзі допоможіть, mp3?
Друзі допоможіть, mp3?

Шановний Новачок!А яку Ви хотіли почути відповідь на поставлене вами питання.В мене дочка , якій майже два роки , і то вона знає на чому можна прокрутити Мр 3 файл.Ну як що Ви , житель 21 го століття , не знаєте цього то ми звичайно підкажемо.

1.Ноутбук,нетбук,персональний компьютер

2.DVD програвачі

3.Мр 3 плеєри

4.Ну звичайно смартфони , айпони і другі засоби зв'язку:)

5.Звичайно зараз багато йонік повиходило з Мр 3 програвачами. 21 СТОЛІТТЯ за вікном як не є...

6.Міні диск

Ну а на чому Вам працювати ,то це Вам же самому й вирішувати.Треба самому попробувати й підібрати на чому буде зручно .Яке задали питання таку й відповідь отримали.Як що ви не можете самі зробити вибір в час новітніх технологій 21го СТОЛІТТЯ то вам тут не допоможуть з цим.

І ще .Не треба висказувати хто як грає,як що ви не знаєте людей.Це може когось образити.

По собі всіх судити не треба!!!

>>Значно красивіше було б серйозно відповісти на питання.

Дядя, вы - дурак? (с) чи роздвоєння особистості?

>>Nowa4ok 3 Грудня 2010, о 21:11 Я новачок. Підкажіть будь-ласка на чому зручно програвати мп 3 фанеру, крім ноутбука.

>>Ростислав Фіцик 3 Грудня 2010, о 22:34 Смартфон.

>>Василь Дишкант 4 Грудня 2010, о 04:34 NOKIA N8

>>Nowa4ok 4 Грудня 2010, о 09:30 Я коли у когось з вас побачу на весіллі смартфон, флешку, або ноут, спеціально зроблю фото і виложу на цьому >>форумі. Отоді всі полахають з вас розумників.... Я більш ніж впевнений, що ви фанерщики, а якщо і граєте в живу, то музика така, що люди хочуть >>втікати, бо кожен тисне свої акорди...

Без слів...

>>Значно красивіше було б серйозно відповісти на питання.

Тобі відповіли. Ти не переварив відповіді і закусив вуздечку. Для особливо обдарованих пояснюю: смартфони дійсно можна використовувати як плеєри. Говорю на прикладі девайсів HTC. Вони працюють під Windows Mobile. Ставиш картку пам'яті (до 16 гіг), ставиш програмний плеєр (з плейлистами, автопаузою, еквалайзером і т.д), виключаєш радіомодуль, аби хто не подзвонив і отримуєш пристойнє рішення.

Ще кращий варіант - iPhone.

Крім того, існують рекові проф. плеєри. Див. продукцію Tascam.

Також мп3 можна програти з клавішних інструментів, гітарних проців. Варіантів - море. Тре тільки мати бажання щось самостійно довідатись.

>>І ще одне розумна людина ніколи не буде сміятися з людини, яка чогось не знає.

Не знати - не біда. Біда - мати доступ до нету, не зуміти ввести 2 слова в пошук гугла, зате починати всіх "лікувати".

>>а ти тут перший день- нічого ще не знаєш і не бачив.

Я перший свій форум (коли він ще був молайном, www.moinf.ru) читав 2 роки, поки наважився щось написати, хоч і був здатен. Вивчав, призвичаювався, вникав в товариство. А тут відразу роздача. Веди себе скромніше, не пиши херні в перших же своїх повідомленнях і ти, як мінімум, не будеш паразитом форуму, а з часом може і принесеш користь.

 

Ех, взяв за живе...Сам ти дурак. Комусь потрібно 2 роки, а комусь одної хвилии достатьо, щоб щось написати, залежо від рівня розумового розвитку... Ти думаєш, що ти Америку відкрив для мене із

своїм смартфоном. Коли я ним користувався, то ти "Кота казав вуйку посуньтеся", зважаючи на твій вік...

 


 

Логіки у власних твердженнях нема, відповідей на поставлені запитання нема, лінків на на відео/аудіо нема, навиків ведення полеміки нема.

Новачок, залишилось одне запитання: для чого задавати питання про програвання мп3 і у наступному своєму пості у хамській формі звинувачувати усіх підряд у фанеризмі?

Ігнорування мого запитання або "дешевий з'їзд з базару" - двічі заслужений дискобол ...

Е ні, шановні, я так гадаю, що діло  так далі не піде, і вже час долучитися модераторам. Якщо не до дискусії, то для прийняття заходів щодо форумчана НОВАЧКА. І, гадаю, мене в цьому підтримають багато користувачів сайту.

Адже відкривши тему, а потім "лошарити" у ній своїх колег (чи може конкурентів?), принаймні не личить музиканту, який колись намагався заграти вживу!

І ще, якщо хочете, щоб до вас ставилися як до людини, назвіться, хто ви і звідки! 

   

Ну все колеги. Сам я на сьогодні живу в Англії (вже сім років). Професійний клавішник. Перепробував майже всі синтезатори, які на сьогодні існують . Час від часу люблю зайти на форуми під новачком і поспілкуватись з людьми. Скоро повертаюсь на Україну, стало дуже цікаво чим наші лабухи тепер користуються, і тут знайшов цей форум. Всім удачі.....

????????????????

Ну Nowa4ok ти ЖЖОШ!!!!!!:)))) Ти б ще написав, що, насправді ти Майкл Джексон, який не помер, а поїхав в Україну дивитися "чим наші лабухи тепер користуються":)))

Не робіть з форуму курву.І так бардак.

Я би тобі Nowa4ok влупив бан. 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти