Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Друзі допоможіть, mp3?
Друзі допоможіть, mp3?

Я новачок. Підкажіть будь-ласка на чому зручно програвати мп 3 фанеру, крім ноутбука. Порадили флешку, але не флешці не можливо вибарату зразу наприклад 100-ту пісню. Потрібно "клацати" від 1 до 100.Допоможіть....

Смартфон.

Бонусом ще буде можливість поговорити, пофоткати, полазити по нету та посвітити собі в темному закутку река :) ...

 

Смартфон.

Бонусом ще буде можливість поговорити, пофоткати, полазити по нету та посвітити собі в темному закутку река :) ...

 

 

 

 

Кльово!!!:)

http://repka.ua/products/mobilnye-telefony/NOKIA-N8/17252.html

NOKIA N8

Хороший апарат.

Я коли у когось з вас побачу на весіллі смартфон, флешку, або ноут, спеціально зроблю фото і виложу на цьому форумі. Отоді всі полахають з вас розумників.... Я більш ніж впевнений, що ви фанерщики, а якщо і граєте в живу, то музика така, що люди хочуть втікати, бо кожен тисне свої акорди..... Памятаю як раз пробували грати на весіллі з живими барабанами, гітарами, саксом. 99% кажуть музика щось нета, але 1% каже ну хлопці грають- все в живу,- ото музиканти. Так, що шановні 21 століття на дворі.. а ви ще в СРСР...

Поняли фанерщики!Нате вам!:))))))

>>Я коли у когось з вас побачу на весіллі смартфон, флешку, або ноут, спеціально зроблю фото і виложу на цьому форумі.

По перше. Викладіть своє фото і та ім'я/прізвище, як це зробила більшість учасників форуму (фанерщиків/напівфанерщиків/живограїв).

По друге. Задавати провокативні питання, аби потім висміювати тих, хто відповів - то поцовата поведінка.

По третє. Буде простіше фотографувати тих, у кого нема смартфона, флешки чи ноута - їх менше.

 

>>Отоді всі полахають з вас розумників

Не чекаючи Вашої активності, пропоную полахати з оцих невдах, шо лабають на айфонах:

http://www.youtube.com/watch?v=NAllFWSl998

 

>>Я більш ніж впевнений, що ви фанерщики, а якщо і граєте в живу, то музика така, що люди хочуть втікати.

Негарно отак всіх відразу: "Всі підагаси, один я Елтон Джон". Є що варте показати - чекаємо лінків на youtube. Нема - вважаємо Вас дискоболом.

Про себе. Вельми посередній клавішник. Хвалитись нічим, але можу наживо відіграти народну частину повністю. Як це буде звучати в команді - не знаю, бо залежить від команди, якої я зараз не маю. Час від часу граю як сесійник, коли людям бракує ноута.

>>Памятаю як раз пробували грати на весіллі з живими барабанами, гітарами, саксом. 99% кажуть музика щось нета, але 1% каже ну хлопці грають- все в живу,- ото музиканти.

Чому "пробували"? Чому тільки раз? Чому не продовжуємо? Чи як в анекдоті про джаз-бенд замість Сердючки на новорічному корпоративі, коли п`яний менеджер підійшов і спитав: "Шо, пацани? Не получається?". Наживо заграти просто аби заграти наживо - то таке саме пристосуванство до ситуаці: робим то, що модно. Не факт, що люди не втечуть від такої "живої" гри.

Треба грати так, як це

а) хочеться Вам самим

б) як хоче клієнт

Хоче наживо, а ви з ноутом - "с пляжа", займатись; хоче забавитись і забавити невибагливих у смаках гостей, а тут наживо повна какофонія -  теж "с пляжа", займатись.

У будь якому випадку має бути прийнятний результат на виході, а не змагання "в мене терабайт mp3" vs "ми все наживо на дешевих інструментах, зате стараємось".

відіграти народну частину любий може... Ти по суті питання, якщо можеш щось сказати- кажи, ато пишеш багато тексту, хіба форум засмічуєш...
 

>>Ти по суті питання, якщо можеш щось сказати- кажи

Я сказав. По суті. Sapienti sat. Срач на фанерні теми задовбав. Вже було кілька тем тут. Баталії вже ведуться десятиліттями на усіх форумах. Фанери менше не стало. Може недостатньо абстрактних розмов? Може не там причина? Та і про що, власне, спір? А то я так і не зрозумів :) ...

 

>>ато пишеш багато тексту

Не бачу нічого поганого в багатому словниковому запасі та вмінні красиво донести свою думку. Та й "ато" пишеться окремо...

 

>>хіба форум засмічуєш...

Тут адміністратор та товариство вирішує, хто для форуму баласт з трьома повідомленнями, а від кого можна щось довідатись корисне...

Можеш переглянути мої повідомлення для повноти картини. А що зробив ти для форуму?

Якщо ти думаєш, що ти красиво доніс свою думку- то ти собі "лестиш". Значно красивіше було б серйозно відповісти на питання. І ще одне розумна людина ніколи не буде сміятися з людини, яка чогось не знає.  І тим більше не буде хвалиться, що мовляв я такий "розумний" зробив багато для форуму, а ти тут перший день- нічого ще не знаєш і не бачив. Такі розумні лат. фрази пишеш, краще повтори простіші речі - буквар, читанка....
 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти