Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » корг па50 чи па500
корг па50 чи па500

чимвідрізняється па500 від па50 і чи ця різниця відповідає ціні цих інструментів,відгукніться хто що може сказати буду дуже вдячний

В 500 ПРИСУТНЯ SD карта , сенсорний дисплей...якщо вибирати між ними , то я би брав PA80 .докладніше порийся в гуглі...

ПА 80 як для простого лабуха, який хоче заробити -трошки задорогий, ну хіба з рук брати. ПА 80 не читає стилів із ПА 500 - чомусь як підказує практика це для багатьох лабухів велика проблема (хоча якщо піднапрягтись -буде читати, але якість трошки не та...).

Різниця між ПА 50 і 500?

1. в 500 є карточка СД - в практиці вона  не потрібна (виключення, якщо в тебе не має компа на  дискету, а є ноутбук)...

2. в 500 є сенсорний дисплей- особсто мені кнопками, які є в ПА 50 набагато зручніше користуватися, особливо на халтурі...

3. якщо брати і порівнювати по звуку в притул, то ПА 500 звучить чуть краще (підправлені деякі звуки, особливо гітари)

Особисто я ПА 50 на ПА 500 не поміняв би. Якщо вивчити ПА 50 на відсотків 80%, то дістанеш "офігенний звук". З практики можна сказати, що 90% людей продають той же ПА 50, вивчивши його на відсотків 20 і недопонявши, що мали в руках. В ПА 50 жодного готового стилю і готового звуку не має.

 


 

Я згідний з Тарасом-краще шукати РА80 

Діджей Юра: а крім простих лабухів які ще бувають? Одного разу мав необачність висловитись подібно як Ви на старому МСК. Суть полягала в тому що висливовив нерозуміння бажання одного музиканта придбати Korg PA-800. На що він відповів що він йому і не так вже й дорогий, бо приходиться грати на весіллях де по кілька тисяч гостей (він сам живе у Закавказзі). А останнє речення Вашого поста мене просто шокувало. Ви що дійсно вважаєте профнепридатними саундизайнерів фірми Корг? По сабжу, то мав нагоду послухати РА-50. Несподобався семплами акустичних інструментів.

Між 50 і 500 різниця таки є: трошки досипали нових звуків, покращили функціонал. Детально  - www.korgmusic.ru.

>>ПА 80 як для простого лабуха, який хоче заробити -трошки задорогий, ну хіба з рук брати.

Це дуже сильно відносно. Хоча бажання вкласти мінімум у інструмент не є дивиною :)

 

>>ПА 80 не читає стилів із ПА 500 - чомусь як підказує практика це для багатьох лабухів велика проблема (хоча якщо піднапрягтись -буде читати, але якість трошки не та...).

Він і не повинен читати. Як забезпечити сумісність по звуках між все-таки різними інструментами? Хоча Корг міг би і придумати якийсь конвертер. У Kawai Z1000 (дрімучий 98 рік) в комплекті є дискета - адаптація конвертера EMC (ті, що випускають StyleWorks) під його крихітну операційку. Уявляєте? Операційка сама дрібненька (влізає на дискету) і може читати і виконувати сторонні модулі!!. Вантажиш конвертер і маєш змогу працювати зі стилями Ямахи, Роланда, Технікса, Корга.

 

>> в 500 є карточка СД - в практиці вона  не потрібна (виключення, якщо в тебе не має компа на  дискету, а є ноутбук)...

В 2011 Соні повністю згортає виробництво дискет. Фірмові зразу зростуть в ціні на порядок і буде купа китайського барахла.

>>3. якщо брати і порівнювати по звуку в притул, то ПА 500 звучить чуть краще (підправлені деякі звуки, особливо гітари)

>>Особисто я ПА 50 на ПА 500 не поміняв би.

Нема протиріччя? :)

>>Якщо вивчити ПА 50 на відсотків 80%, то дістанеш "офігенний звук".

Браття і сестри, ви або казки розказуєте, або самі в них вірите, можливо, що й одне з другим. Ну звідки можна викрутити той "офігенний звук"? Що покрутити? Де та чарівна круцька? Ті інструменти недолугі ше з того моменту, коли їх тільки задумали проектувати. Вони призначені для певної цінової ніші і там не буває див і чудес. Добрий звук починається приблизно після 1500 - 2000 кілодоларів. Я за промовчанням припускаю, що веду бесіду з людьми зі смаком і які не потребують доведень чи означень доброго звуку...

>>З практики можна сказати, що 90% людей продають той же ПА 50, вивчивши його на відсотків 20 і недопонявши, що мали в руках.

Добре роблять. "Мільйони мух не можуть помилятись" (с) :) ...

>>В ПА 50 жодного готового стилю і готового звуку не має.

Ось тому і продають... Даруйте, а нашо мені такий інструмент, який ПОВНІСТЮ потрібно підганяти напильником? Я повинен тільки зробити кілька необхідних стилів. Звук вже має бути готовим. Тим більше, коли почали робити інструменти, заточені під різні регіони. Ситуацію з допилюванням я можу пробачити Курцвайлу з їх К2000, у якого найпотужніший синтезаторний движок і напрочуд невдалі пресетні звуки, Алесісу з Fusion, де є кілька систем синтезу, а пресети навіть не всіх їх використовують. Це недобре, але не трагічно, бо такі інструменти і беруться для творчості і користувачі чи сторонні контори, які випускають бібліотеки, доволі швидко дорулять необхідне. Ситуація з самограйками інакша: вони повинні грати "з коробки" без зайвих фінтів і гемору. І знову ж таки: що рулити? Без хороших і якісних семплів та доступу до усіх параметрів синтезу задача нереальна...

Пане Ігор Ви не обіжайтесь, але зразу видно що Ви клавіші Корг Па 50 в руках не тримали

Перше потрібно сказати в ПА 50 є два види "Звуків":

1.Перфоманси- тобто готові звуки (поєдання кількох програм)

2. Програми

В ПА 50 стандартний набір Перфомансів звучить дуже сухо . Чому? Тому що взятий самий стандартий набір програм і поєднаний в Перфоманс(готовий звук), причому вони його не обробляють ( а не оброюляють тому, що не знають кому що потрібно) - залишаються всі стандартні установки- тому про якесь видатне звучання мова йти не може... простою мовою то так як би Вам жінка зробила канапки і не помастила маслом)))

Далі пояснюю чому вам не сподобались акустичні інструменти ПА50. Тому що їх в настройках  обовязково (особливо гітари) потрібно компресувати (плюс ряд інших настройок). Тоді получається той звук, який ви хочете почути... Аналогічна ситуація із стилями.

І взагалі я хочу допомогти людині яка створила тему, бо знаю дані інструменти від А до Я, а Ви зайшли починаєте коментувати те, що тільки раз з боку чули. Не красиво так...Надіюсь не шокував!

"Між 50 і 500 різниця таки є: трошки досипали нових звуків, покращили функціонал. Детально  - www.korgmusic.ru."

-які нові звуки? ))) До ПА50 в інтернеті 1000 000 звуків- чогось бракує? закачуй "любе- голубе!!"

"Нема протиріччя? :)"

- тут мається на увазі те , що не має змісту переплачувати

"звідки можна викрутити той "офігенний звук"? Що покрутити? Де та чарівна круцька?"

- тут без коментарів , вивчайте клавішу ( на 6 міс. точно вистачить)

"Ось тому і продають... Даруйте, а нашо мені такий інструмент, який ПОВНІСТЮ потрібно підганяти напильником?"

- а в якій професійній клавіші є готові звуки? ( а ні Ямаха). А чи краще спитати в якій естрадній фонограмі є стандарті звуки якоїсь клавіші?

Dj_Yura: А з чого Ви взяли що я незнаю що таке Voice і Performans? Чи з того що мені суб'єктивно несподобалось в РА-50? Мені і в багатьох "дорослих" іструментах багато що неподобається. Вони від того гірші? Хотілося б знати як завдяки динамічній настройці істотно (судячи з ваших дописів) покращити звучання. І що це за "ряд інших настройок"). Просвітіть темного, в таких інтригуючих  деталях.  Пресетні, як Ви називаєте "готові", звуки є у всіх нових, і не дуже, синтюках. От тільки що Ви вкладаєте в зміст: "професійні клавіші", мені невідомо. Поясніть, якщо неважко. А от якими користуватися при роботі (пресетними, чи користувацькими), це вже вибір аранжувальника. Це колись коли писали в секвенсорі якого Енсоніка, чи що подібного, то змінювали войси. Бо на другий інструмент, чи на декілька,  грошей ніхто немав.  Тепер при доступі до відносно недорогих інструментів (я вже скромно мовчу про VST), цим вже ніхто майже не бавиться. Якщо і змінюють, то лиш косметично. Надто час дорогий. Звуки в інструменті це лише палітра, користуючись якою художник малює полотна. Якщо нема дару, то якою б кількістю фарб (звуків) не користуватись, нічого визначного невийде. Селяві.

>>В ПА 50 стандартний набір Перфомансів звучить дуже сухо . Чому? Тому що взятий самий стандартий набір програм і поєднаний в Перфоманс(готовий звук), причому вони його не обробляють ( а не оброюляють тому, що не знають кому що потрібно) - залишаються всі стандартні установки- тому про якесь видатне звучання мова йти не може... простою мовою то так як би Вам жінка зробила канапки і не помастила маслом)))

Про перформанси мова не йде - то кожен сів собі і зробив так як треба: поділи, накладки, рознесення по велосіті і т.д. Я ж маю на увазі одинарні програми та їх звучання.

>>Далі пояснюю чому вам не сподобались акустичні інструменти ПА50. Тому що їх в настройках  обовязково (особливо гітари) потрібно компресувати (плюс ряд інших настройок). Тоді получається той звук, який ви хочете почути... Аналогічна ситуація із стилями.

Компресуй, не компресуй - все одно дістанеш шайбу :). Як динамічна обробка може суттєво змінити зашитий в РОМі не вельми якісний семпл?

>>І взагалі я хочу допомогти людині яка створила тему, бо знаю дані інструменти від А до Я, а Ви зайшли починаєте коментувати те, що тільки раз з боку чули.

Прекрасно. За це респект і уважуха. А я от вирішив не тратити час на цей інструмент - він того не вартує в моїй системі цінностей.

>>-які нові звуки? ))) До ПА50 в інтернеті 1000 000 звуків- чогось бракує? закачуй "любе- голубе!!"

Я мав на увазі нові мультисемпли. А готові 1000 000 звуків - це все варіації на тему заводських. Ще й переважно шлак. Я міг би погодитись, якщо мова би йшла про Roland D50, Yamaha DX7, Kawai K5000, Kurzweil K2xx - отам є що крутити і є багато чого накрученого дійсно цікавого...

>> >>"звідки можна викрутити той "офігенний звук"? Що покрутити? Де та чарівна круцька?"

>>- тут без коментарів , вивчайте клавішу ( на 6 міс. точно вистачить)

Я писав вище, що ПА50 не вартий того часу... Тоді тим більше нащо мені заготовка, на освоєння та допил якої тре стільки часу? Та й які 6 місяців??? Ви або себе недооцінюєте, або мене. Максимум тиждень вечорами та у вихідні....

>>а в якій професійній клавіші є готові звуки? ( а ні Ямаха).

Придатні для роботи - в усіх, крім самограйок до 1000 - 1500$.  Як виняток - попередні моделі Корга: і30, іх300, is40/50. Вони кращі від ПА50.

>>А чи краще спитати в якій естрадній фонограмі є стандарті звуки якоїсь клавіші?

http://www.synthmania.com/Famous%20Sounds.htm

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти