Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Відгуки до YAMAHA PSR2000
Відгуки до YAMAHA PSR2000

чи э якісь відгуки про інструмент

Дуже класний інструм. Користуюсь 5 рокиів. Але потребує багато різних настроєк щоби записати якіну фанеру.Може хто знає як підключити PSR-2000 до ноутбука? Підкажіть буд-ласка

belyj:

Конкритизуйте питання...

Річ не погана але я думаю якщо бюджет пзволяє то краще взяти PSR3000, а якщо не шкода грошенят то можна замахнутись на PSR s700/s900 або s710/s910

anatoliy тіт:

В PSR 2000 ззаді має бути вихід OUTPUT  туди запихаєте 2 джека а з другого боку вхід в компютер на міні джек, абож через вихід до наушників.... те саме...

Нічого особливого цей інструмент на даний час собою не являє. Випущений як заміна PSR740. Може бути цікавим лише ціною.

До ноута приєднується за допомогою USB-to-MIDI адаптера (Edirol UM/US, Maudio MidiSport/Uno та ін.)

Ростислав,дякую за шнформацію! Але мені треба 2000 підключити до ноутбка через HOST порт . Там гнідо 9din, я таких ніде не бачив. Є у когось схема розпайки? А взагалі мені потрібно

заганяти в ЯМАХУ 2000 мідяшки та редактувати їх на ноуті. Буду вдячний як що хтось відповість. А інструмент все ж таки класний.Взяти лише хочаб послідовну трилінійну обробку кожного

каналу майже всіма наворотами, які тільки існують.

MINI DIN (8 pin) <--> D-SUB (9 pin)

1 -- 8 (CTS)
2 -- 7 (RST)
3 -- 2 (RxD)
4 -- 5 (GND)
5 -- 3 (TxD)
6 -- (No Connection)
7 -- (No Connection)
8 -- 5 (GND)

Ростиславе спасибі за турботу мабуть тільки ти мені ідопоможеш! Але на малюнку я не все зрозумів.Це перехід 9дин на 8дин.? Що означають букви у дужках?

І як же це все запаяти на 4 контакти USB.Розтлумач, або намалюй будь ласка.(на жаль општа в мене зараз не робить)  

Cхема, яку я навів - для COM-порта. Якщо у Вас в ноуті є такий, то добре. Якщо ні, то треба шукати схему USB-to-MIDI. Собівартість виготовлення буде від 10 до 30 доларів. Хоча рекомендую купити готовий від відомих виробників (50-60$). Дешеві китайські мають проблеми з передачею sysexів.

Можу продати - маю кілька нових Edirol UM1-SX...

Привіт Ростилаве! А інструкція та диск з драйверами у комплекті будуть?   

Такю будуть.

Не буде тільки 2-х звичайних шнурків midi - вони не йдуть в комплекті і вдома не маю...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти