Головна сторінка » Список форумів » Мікрофони » Порівнюємо мікрофони Audix OM 5 та AKG D5
Порівнюємо мікрофони Audix OM 5 та AKG D5

Панове хто працював в AKG D5 та в Audix OM5, поділіться враженями... Згідно АЧХ це мікрофони з жорстким правдивим і прозорим звуком.
    Маю ОМ5-го вже три роки - співаю в нього і кайфую - "протикає" будь який мікс!.. Але постала потреба придбати для солістки мікрофон. Пробували Sennheiser E840 S - ніби й все Ок, однак попрацювавши в німця дійшли до висновку, що йому власне бракує верхів порівняно з ОМ 5, про SM58 та Beta 58A взагалі не хочеться говорити - НЕ ПОДОБАЮТЬСЯ!!! А тут почав приглядатися до AKG D5. Він на 25 $ дешевший від ОМ 5-го. Та це не настільки важливий фактор. Згідно специфікації має частотний діапазон 70Hz - 20kHz (круто як для динамічного!), і тип направленості суперкардіоїдний. Audix OM5 же має частотну полосу 48Hz - 19 kHz та гіперкардіоїну направленість. Правда не зовсім зрозуміло чим відрізняється суперкардіоїдний від гіперкардіоїдного типи направленості??? 
     Хотілося б щоб свою думки і враження висловили люди, які працювали і в Audix OM5, і в AKG D5.

Не думаю, що Вам цей АКГ сподобається, хоча різне буває.

Як на мене то в даній ціновій категорії кращим вибором буде Войс 767 (1300 грн в магазинах), тестуйте..., тим більше він з ОМ5 по звуку дуже схожі

Це суб'єктивна річ. В кожного інший голос, інший смак, інша апаратура, кінець-кінців. Треба пробувати, іншого шляху нема. Мікрофони AKG доволі специфічні. Якщо комусь підходять і подобаються, то їх власники вже нехочуть ні на що міняти. Я б сказав що AKG неуніверсальні. Це не Shure Bets58a, чи SM. На мою думку OM-5  і EV N\D767 такой різні. Перший не підфарбовує звук, я б сказав є референсного типу (хоча такого поняття й нема стосовно мкф.))). Елєктровоз - "жирніший", краще по низах, але в міксі програє ОМ-5. Все IMHO. Радив би звернути увагу на EV N\D367. На багатьох ресурсах його позиціонують як "жіночий". Сам нічого не скажу, бо не мав справи з 367-м. Тут жваво обговорювалась "електровозна" тема: http://forum.plus-msk.ru/showthread.php?t=60565 

Маю радіо-мікрофон АКГ 40про флекс, на шура не поміняю вже ніколи, задоволений більш ніж на всі 100 кардіода чірко виражена, порівняно з шуром- щоб АКГ завівся треба добре постаратися, при чому "їсти " його не треба...  , коли придбав то сам не повірив звучанню... він відтворює весь мій діапазон голосу чітко і якісніше шура , думаю що д5 ще кращий... я за АКГ- це мій вибір назавжди!

Маю Audix OM 5 та OM 7 суттєвої різниці в них не помітив. Обидва дуже прозоро звучать. АКГ пробував лише С5 як на мене також дуже приємний мікрофон. Головне всі ці мікрофони дуже правильно відтворюють голос. Моя співачка співає в Синхайзер 945. Але коли дуже погана акустика в залі я їй ставлю ОМ5 тоді менше заводиться.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти