Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Підкажіть хороший бас
Підкажіть хороший бас

=А ще якщо це на лампі, то жир можна відром збирати...=

І все таки я нерозумію звідки той жир береться????????якщо звук не знімати з комбіка мікрофоном а пускати через line out ,хіба через LINE OUT НЕ ИЙДЕ ПРЯМИЙ НЕОБРОБЛЕНИЙ СИГНАЛ НА ПУЛЬТ ?????А от що до преампа то само собою доведеться купляти а ще хочу компресор ну і хорус якийсь ,от тільки тут я нуль повний тому і прошу поради ,якщо можна то конкретно по фірмах і моделям приборів (я записссую)

Отож саме преамп купи ламповий.

а яки???????7

>>І все таки я нерозумію звідки той жир береться????????

Гармоніки та спотворення, які вносить лампа, дуже в "касу".

>>якщо звук не знімати з комбіка мікрофоном а пускати через line out ,хіба через LINE OUT НЕ ИЙДЕ ПРЯМИЙ НЕОБРОБЛЕНИЙ СИГНАЛ НА ПУЛЬТ ?????

Залежить від комбіка. Переважно вже йде оброблений сигнал. А зв'язка "динамік + мік" ще додає м'яса, хоч і накладає додаткові умови і додає певних незручностей...

 

Що купити - http://www.ehx.com/products/black-finger

Акустика до басів і гітар має цілком іншу АЧХ, ніж акустика до відтворення звуку, як такого. Написав тафтологію, але так є. Коли пропустити голову через повнодіапазонну АС (калонку))), то отримаєм зовсім інший звук ніж вважається за "еталонний". Спроби роблення "правильного інжинерного" звуку вже були, але вони закінчились нічим. Грубо говорячи динаміки до гітар і басів мають "горбату" АЧХ, яка якраз і формує ТОЙ звук.  Звісно що беручи line output і пропускаючи сигнал через мікшер, "горбатості" не буде і корекція на пульті нічого не дасть. Далі ще один момент - мікрофон (нормальний) для зняття звуку з басового стеку, чи комба, коштує 200-350$. Альтернативи для якісного зняття дешевшим мікрофоном не існує. Мало того, фірмачі знімають звук мікрофоном і паралельно беруть сигнал з лінії голови і це все "місять" в мікшері. До чого я це все? Щоб реалізувати задумане, то потрібно визначитись з варіантом. На мою скромну думку, найпростіше і дешевше, то варіант з головою і кабінетом 4х10". Без перезвучення. Можна обійтись і без компресора навіть. От так я бачу це питання. Варіант використання преампу, чи басового процесора з спікерсимулятором... хм..., як на мій збочений слух, не варіант. Все ІМНО!!!

Без перезвучки нажаль невийде ,бо часто граю на відкритих площадках і "тра влупити звуку", а зарас ,оскільки бюджет обмежений, куплю спочатку хороший інструмент ламповий преамп ,ну ікомпресор звісно, але в майбутньому буду орієнтуватись на класний комбік (коли каса піде).Варіант коли сигнал на пульт іде через line out і ще додатково знімається мікрофоном ,думаю оптимальний

Дуже дякукю усім хто долучився до теми ви мені справді допомогли,якщо хтось щось ще може додати велике ттенькю

http://www.youtube.com/watch?v=qDmy4_iQU2c

Дякую Миколі за пораду......-)

Зразу треба купляти щось достойне- а не  набрати (по великому рахунку) купу непотрібу...

 

0674961501

Як варіант, то до преампа можна докупити підсилювач (наприклад такий: http://www.swrsound.com/products/search.php?partno=4415050000 ), кабінет і буде щастя. Комб, це більше для репетицій і малих залів. Микола вірно сказав, що купляти треба відразу гідне, бо потім при поступовому піднятті рівня сетапу, починаються проблеми з продажем. Це купити, відносно легко, а ось продати (!!!)...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти