Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Підкажіть хороший бас
Підкажіть хороший бас

Розглядаю такі варіанти:Warwick corvette st 5 nat;

IBANEZ PRB1-BWFR; Бас-гитара yamaha TRB1005J;

 

FENDER AMERICAN STANDARD JAZZ BASS V RW 3SB
Music Man Sting-Ray

1).Вкажи суму грошей які готовий заплатити. 2).Якого характеру звук цікавить в інструменті. 3).Яким способом робиш звуковидобуття. 4).В який підсилювач і колонку буде конектитись. Без цих початкових даних нічого реально тобі ніхто не підкаже. А подані варіанти всі різні по звучанню. Всі добрі, але під свої задачі.

=1).Вкажи суму грошей які готовий заплатити. 2).Якого характеру звук цікавить в інструменті. 3).Яким способом робиш звуковидобуття. 4).В який підсилювач і колонку буде конектитись. Без цих початкових даних нічого реально тобі ніхто не підкаже. А подані варіанти всі різні по звучанню. Всі добрі, але під свої задачі.=

1)Орієнтовно від 8000 до 12000 тис. грн. ,якщо якийсь інструмент підкупить звучанням можна трішки більше (так щоб дружина нездогадалась:))) ). 2) Обємний ,бархатний ,мякий звук з глибокими низькими частотами ,для гри естради ,народних пісень і трошки техно та R&B. 3)Граю "пальцєма" та слепом ,медіатор не використовую. 4)О тут незнаю що сказати, якщо мова йде про комбік то його ще немаю та і напевне небуду мати, думаю втикати через компресор на пульт  акуста в мене зарас складається з чотирьох топів з динаміками та драйверами емененс та підсилювача кю ес сі , хочу ще докупити низи МАГ

Звук надто суб'єктивна річ. Те що одному подобається, в іншого музиканта може викликати повне несприйняття.  Думаю що звук JB, або РВ підійде під вказані критерії. ММ, теж можна розглянути. Варвік, ну досить специфічне має звучання, через використання екзотичних порід деревин. Айбанез, теж на любителя. IMHO. Огляди деяких інструментів: http://www.guitarplayer.ru/forum/index.php?topic=95859.0 

JB PB  MM це наскільки я зрозумів: Джаз бас,Престіжин бас та Мюзік мен відповідно ,   Незнаю навіть ,минулого року мав нагоду одночасно побавитись на Джаз бас американець і Варвік Корвет, то мені Варвік більше сподобався він якийсь мякший в звучанні як на мене в фендера може і плотніше звучання але воно вже надто якесь рокенрольне і ретро-антикварне чи що ???????))))))))))) Ібанез нажаль в руках не тримав (буджетні серії з китаю та кореї не вщот:))) але мав нагоду послухати його на живому концерті, враження позитивні те що я шукаю,ямаха 0 інформації. Але всеодно певні сумніви є тому що незнаю як той чи інший інструмент поведе себе на моїй акустиці і як буде взаємодіяти з іншими інструментами в колективі , в першу чергу з кухнею??????????

Я б не казав що в Фендера так вже нагло олдскульне звучання. Якщо Варвік до вподоби, то може варто його розглянути. От про відтворення в лінію... Я прекрасно розумію, Богдане, що радити найлегше, але спробувати можна через зовнішнє підсилення. Тільки такий варіант дозволить максимально почути звучання інструменту. Не конче ставити стек, можна який малопотужний комб, ну і з line out в мікшер. Тут, на білоруському ресурсі, багато цікавої інфи: http://www.bassbel.com/forums/index.php  .

=Не конче ставити стек, можна який малопотужний комб, ну і з line out в мікшер=

А хіба якщо пускати сигнал з line out  на пульт це небуде те саме що напряму бас в пульт???????????чи комбовий підсилювач дає якусь окраску??????

Раз заходив в Елтон там стояла ціла купа "старих" лабухів, то вони мене переконали що комбік  для баса особо нічого недає

І раз вже в нас завязалась розмова про комутацію то порадьте будьласка необхідний мінімум "примочок" до баса ????? буду дуже вдячний

>>Раз заходив в Елтон там стояла ціла купа "старих" лабухів, то вони мене переконали що комбік  для баса особо нічого недає

А от досвідчені музиканти сказали би, що борщ без м'яса то є зупа, хлоп без вуса то є ще щось, а бас одразу в лінію - люта піонерія.

Комбік або хоча би басовий преамп - то просто необхідна ланка у формуванні справжнього басового саунду. А ще якщо це на лампі, то жир можна відром збирати...

Рекомендую подивитись та попробувати продукцію ADA, AMPEG, SWR та ін. В іншому випадку користу з дорогого баса буде так само, як із якоїсь лопати "DrotenBass"...

Повністю підримую пана Ростислава. Дорогий бас пускати в лінійку, все одно що поставити в запорожець двигун феррарі. 

З повагою Роман Співак.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти