Головна сторінка » Список форумів » Опитування » Гала-концерт-фестиваль переможців конкурсів "Запусти"
Гала-концерт-фестиваль переможців конкурсів "Запусти"

Щось не особливо жваво обговорюється така можливість.

Стсовно назви - до обговорення.

Ідея справді дуже гарна, але до кінця року ще є трішки часу. Певно того і таке пасивне обговорення.
 

Я це розумію, але даю час людям звикнутися з думкою)))

Ідея справді чудова,але які це будуть приблизно терміни?(Звичайно,субота,неділя).
 

Трохи далековато....... Але думаю, зміг би забезпечити технічну сторону даного заходу. Як звукову , так і світлову.....

О! Чудово! Тоді спишемось ближче до свята!

Вітаю Всіх.

Окремо вітаю пана Романа.

Ваше дітище росте і ровзивається, що дуже приємно і втішно.

Стосовно жвавості, то ще дійсно трохи часу багато є, тобто після літа, я думаю, Вам буде що прочитати у цій темі кожного дня.

 

Кілька моїх думок:

1. Якщо залишати запропоновану Вами назву, то обов’язково необхідну поставити наголос.

2. Щодо назви. Чи не буде перегукуватись і переплутуватись даний гала-концерт з вказаним Вами вище зібранням професійних ведучих весіль? Можливо до слова Запусти додати ще якийсь епітет?

3. Окремо для реєстрації бажаючих відвідати гала-концерт необхідно створити тему.

 

Щодо зібрання у ресторані і подальших дій. На описаних Вами Запустах-2010 присутні лише дорослі. Які Ваші, пане Романе, думки і можливі дії щодо присутності переможців дитячих категорій? Я думаю, що вони теж повинні бути запрошені. Якщо так, то напевно у супроводі когось з батьків? Це можна враховувати при попередньому підрахунку учасників. Одним словом дайте Ваше бачення такої теми.

 

Крім цього, хотів би почути думку і інших форумчан щодо такої проблемки. Можливо і для пана Романа будуть якійсь слушні думки.

 

Усім усього НАЙКРАЩОГО.

З Великодніми святами. 

Вітаю!

Хочу поділитися своїми міркуваннями.  Назва наразі - робоча, в попередньому записі пояснив що таке "запусти", чекаю ваших пропозицій щодо назви. До речі, запусти святкували початково тільки музиканти (може тому що коли тільки й вони працювали на весіллях), а згодом у нас до цього долучилися інші весільні професії.

Стосовно поєднання - не зовсім так, "Запусти" традиційно відбуваються в перший понеділок після останнього можливого весілля в році. Фестиваль бачу в неділю, а на понеділок залишаться ті, хто захоче поспілкуватися у неформальній обстанівці. Таким чином і вирішиться питання з юними конкурсантами.

Стосовно нашого ресурсі - плани наразі грандіозні, але на перід говорити не хочу)))

По питанні хостелу, то можу посприяти. В мене донька працює старшим адміністратором хостелу на пр.Шевченка (70місць, доба десь 80грн.). Звісно це не реклама.

На даний момент є попередня згода на висвітлення фіналу конкурсу на кількох провідних телеканалах України. Бачу конкурс починає ставати популярним.
 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти