Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » Динаміки, колонки, та апаратура BIG - ХТО ЩО ЗНАЄ - ???
Динаміки, колонки, та апаратура BIG - ХТО ЩО ЗНАЄ - ???

Зараз з,явились у продажі динаміки та колонки BIG. Кажуть то Китай. Але хто що знає, хто іх чув, ЯК ЗВУЧАТЬ - ???. Чи варто брати ЯК БЮДЖЕТНИЙ ВАРІАНТ (саме БЮДЖЕТНИЙ, чи виправдано), ціни досить демократичні, а ось робота і якість. ХТО ЩО ЗНАЄ - ???

Все ж таки цей розділ для  опису проблем та їх вирішень , а не для опитування ......

Це напевне один із самих дешевих КИТАЙСЬКИХ  брендів. Відповідно чекати якості важко. "Бумкають" , "цикають". Якість збірки - "не ахті," навіть шурупи в них з сирого дешевого металу, буквально розібравши-зібравши пару раз збиваються грані.... Є  моменти з якістю збірки фільтра (дуже часто має місце "холодна пайка" елементів), деякі моменти з ВЧ драйверами.Якщо провести аналогію з машинами то BIG  на рівні запорожця чи оки. Ніби їде, але швидкість не дуже, комфорту ніякого, періоично потрібно "доробляти  напильником"

Як бюджетний варіант можу запропонувати на продаж свою акустику: два топи по 700 вт динаміки    18-sound, драйвера 1.5" Pi-audio всього за 800 $. В любому випадку буде крутіше тих китайців.

Як далеко не бюджетний варіант,навіть серед лінійки електровойсів, можу запропонувати 2 топи  EV D-300 (Швейцарія).  103/132 dB(!!!),дерево,в дуже  хорошому стані , по "бюджетній"  ціні -700$

А на рахунок апаратури BIG  багото знайомих  ,хто спокусився цінамиі і  купивши її 3 роки назад,вже  років зо два тому,як   її з великим трудом "обратно" поспродували,як могли  порозпихали.
Дешевий сир буває тільки в мишеловці

Я працюю на магах і на багах!!!!!!!!!!!  BIG набагато кращий варіант!!!!!!!!! Перевірено

За акустику не знаю, а от підсилювач маю 2х1000 , вже другий рік у мене, але ще ніразу не підвів хоча постійно бере прикурити на халтурах і по потужності не набрихали, звук на такі гроші супер нічого не пирхає, не шумить досить плотно і чисто звучить чого ще хотіти , хіба що брендової назви для самоствердження,  хоча вага його більше 20кг.

   BIG набагато кращий варіант

Ще скажи що краще звучить за MD серію...  Ігор Гарвас колись писав на форумі про китайську акустику "мрія караокера", там два активні топа,  прямо в них лінійний вхід+мікрофон+FM-приймач все в одному флаконі за якісь 3000 грн. Я показав це товаришу , а його "пробило" і здуру купив те причандалля. Цей "бюджетний варіант" таке лайно виявилось, що не знав потім де подіти, не грає, а тільки лящить.  На рахунок бюджетного варіанту і демократичних цін  - подивіться   "В-52", зовсім інша справа

 

Хороша фірма BIG,користуюся 3 роки і все в порядку,якщо комплект однієї фірми  BIG колонки , підсилювач , пульт то досить непоганно звучить.Хіба дійсно для самооцінки мати брендову фірму.

 

Доброго вечора панове. Зробив самопали і саби і топи на БІГ динаміках. Топи 400 ватт 15", саби 500 ватт 18". Звучать чітко,гупає дай боже. Ніяких хрипів. Но на одному сабі стоїть англієць 500 ватт купляний за 400 долл. Ніякої різниці не має зовсім.Просто себе не їм за просто викінуті гроші бо не я його купував. Так що БІГ теж не погані.

 

 Но на одному сабі стоїть англієць 500 ватт купляний за 400 долл. Ніякої різниці не має зовсім.А підсилювач/мікшер якої марки?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти