Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Ротару Софія Одна Калина (Якість)
Ротару Софія Одна Калина (Якість)

Так, є глюк, певновиник після переїзду на новий сервер. Розбираємось. Дякую за підказку.

Будь ласка!

Видалити можна, але простіше таким користувачам обнулити реитнг )))

Спочатку потрібно навести порядок з нарахуванням рейтингів, а потім можна хоч всім його обнулювати ))))
 

Пане Романе, чомусь я таки впевнений що згодом у вашій мудрій голові знову народиться чудова ідея( як приклад- сайт, конкурс вокалістів, і.т.п.) і стосуватися вона буде саме рейтингу, тому велике прохання впорядкувати цей момент. І як може бути що користувач залив тільки один мінус,а має величезний рейтинг, при чому аватарку не постарався вліпити, я вже мовчу про повідомлення на форумі, і т.п.(я маю на увазі що підрахунок рейтингу не досконалий).

Погоджуюсь - питання рейтингів наразі недосконале.... як його рахувати - наразі не знаю... працюємо над цим... однозначного варіанту наразі нема... пропонуйте щось... бо голова пухне

Треба прив"язати рейтинг не до кількості скачувань, а до оцінки мінусовки, так, як там є від 1-5. Оцінили мінусовку на "2" - +2 бали до рейтингу, на "5" -    +5! Боло би не зле поставити і "-" в оцінюванні за таким самим принципом, не сподобалася комусь мінусовка поставив наприклад "-3" відповідно 3 бали з рейтингу зняло.

Так само можна і на форумі поставити оцінювання повідомлення : корисна інформація, ставимо "5", флудить, чи пише якусь дурню -  ставимо "-5".

Здається тоді все мало би бути досконало!

Віталік зачепив тему форуму. Там взагалі багато загальноприйнятих речей потрібно ввести: можливість цитування, відкриття посилань у новому вікні, можливість прикріплення зображень-фото, можливість прикріплення роликів з YouTube, кнопку зв'язку з модераторами.

100 відсотків погоджуюсь з Вами, пане Ігор! Роботи непочатий край. Але чогось так є - чим бвльше ніби зроблено - тим більше залишається незробленим. Часом вже не знаєш за шо хапатися. Але робимо потроху - дасть Бог і це зробимо.

п.Романе, нічим не зможу допогти при всьому своєму величезному бажанні. Я в IT ні бум-бум.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти