Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Ротару Софія Одна Калина (Якість)
Ротару Софія Одна Калина (Якість)

А нікому не здається, що ця мінусовка штучно утримується в рейтингу!?)
Ну не вірю я , що є стільки народу, у кого її ще нема)
враховуючи те, що вона у мене була ще кілька років тому)

Оскільки пісню можна скачувати нескінченну кількість раз, відповідно і рейтинг можна піднімати таким ЧИНОМ незаслужено!

Мені так здається теж, і не тільки це, ось наприклад

 

Зорепад dance 2757 завантажив тільки 2 пісні Зорепад-Dance Чорна-remix (бек) і Князь Андрій Моя Україна (remix)   Kupava 2189 завантажити 1 файл Народна Добрий вечір тобі! (ну це ще можливо) skljar001 Ljudmila 1833 1 файл Бучинська Наталя Перемога (також можливо)   Андрій 1443 ні одного файлу, я єдиний його файл видалив 2-3 дні тому, тому що це був повтор  

Одне з двох! Або не читають головну сторінку, де Ростик Фіцик дуже просить зробити прибирання, або для підтримки рейтингу не видаляється. Модератори видаляєте самі.

Це треба щоб  при скачуванні мінуса безліч разів  з даної IP-адреси, голос знімався один раз ! Не вручну ж качають, хакери!!!!

Звичайно не в ручну - качають роботи!

В мене теж є сумніви щодо унікальності кожного завантаження, найближчим часом розглянемо технічні нюанси. А також способи збільшення та зменшення рейтингу користувачів. Хоча варто визнати, що для речей, які потрапили в топ тижня, спрацьовує ефект лавини - їх скачують ще інтенсивніше через те, що вони постійно на виду і не треба нічого шукати :) ...

Ось такий ще варіант, вишенька-черешенька(http://www.minus.lviv.ua/minus/artist/%D0%93%D0%B5%D1%82%D1%8C%D0%BC%D0%B0%D0%BD/rec/9865/), скачано більше 6000 разів а коментів аж один.  При тому, що на порталі зареєстровано близько 3000 користувачів, це кожен повинен по два рази її скачати. 

Ну по-перше - скачування рахується тільки один раз на добу з одного ір

По-друге  - на сайті на даний час зареєстровано близько 60 000 користувачів )))

По-третє, рейтинг абсолютно ні на що не впливає...)))

60 000 користувачів-круто, бо коли я вирішив подивитись скільки їх на сайті то мені показало близько 3000. Нехай так і далі буде, щоб рейтинг ні на що не впливав, тільки виникає питання- навіщо він взагалі тоді потрібен?

Якщо зайти сюди http://minus.lviv.ua/users/ - внизу видно кількість сторінок, на кожній сторінці по 20 користувачів - рахуйте :-)) Стсоовно рейтингів - комусь це приємно - хай будуть. Окрім цього це непоганий спосіб відівчити користувачів заливати погані мінусовки.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти