Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Гроші
Гроші

Начитався, Ви молодці ! Я теж все розумію, але в тому випадку  що я бачив - музиканти виклали свою версію: "шукають привід не заплатити, або скинути ціну".

Коли вислухав (при перекурі) дві сторони, то всі праві по своєму. Брат нареченої правий - бо він вже оплатив послуги, музиканти - не зобовязані грати те, що не обумовлене в "предварітельному" заказі.

Мені, як оператору - по барабану, але завжди з посміхом дивлюсь на картину: - музиканти з протягнутою рукою перед входом в зал, або з капелюхом, або "маршові" взагалі кидають у саксофон :)

Непогано виглядає, коли тамада представляє музикантів, і "ненароком" згадує про "маршові". А оплату за замовлення потрібно переводити в розряд поздоровлення молодятам ! (виняток - це коли "придурок" заказує МУРКУ пять раз підряд)

=Мені, як оператору - по барабану, але завжди з посміхом дивлюсь на картину: - музиканти з протягнутою рукою перед входом в зал,=

 НЕ ЗАВІДУЙА якщо серйозно ніколи з нікого не вимагав гроші за замовлення пісні, ну хіба що вже від дуже "доставучих" гостей і то лише як варіант , щоб відстали......

Як їду куди працювати завжди розраховую на ту суму що обомовлена в контракті , все інше як приємна несподіванка........А відносно маршів скажу таке ,  гонорові гості самі платять  за марш просити нетре , як буває десь замешкаєшся і невстигнеш марш заграти то щей поминаються , як то так я наготував гроші а ви марша не граєте, а є і випадки що до бару гості мало що не через вікна лізуть аби за марш неплатити , то вважаю за краще не опускатись до їхнього рівня , просто вдаю що їх непомічаю...

Вибачте - не люблю нікого флудити, але зачепив мене за живе " правельний оператор kozak - muzik ".  Коли питання обговорюється про ГРОШІ ( за що треба платити ), то мені зовсім не СМІШНО!!! Не так далекому 2010 році я сам був замовником ( робив весілля дочці )  і мав можливість побачити роботу, як тамади, музикантів так і оператора. Висновок яблоко від яблуні далеко не впало ( я про операторів ). Перше - час зйомки ( чи кількість інформації, дисків) - розумійте як хочте не був обумовлений ( та воно і не потрібно). В кінці  весілля коли треба де кілька хвилин до зняти ( ритуал, звичай) - відповідь в мене не має місця. То може не потрібно миски і салати знімати, а біль цікаві факти. Друге монтаж. Вступи, урочисті заставки, фонова музика - ОДИНАКОВІ!!! Те саме що і в нас музикантів ( фанери ) , тамадів ( програма). Питання : ТО З КОГО, з чого треба сміятися??? І останнє - терміни видачі готової роботи. Ви собі тільки уявіть, що музиканти вам заграли, через пів року, а тамада тост сказав за три місяці. А завдаток за роботу я віддав 50 %. Шановний - модність зараз не дуже в пошанівці. І в операторів  і в музикантів і в тамадів є конкуренти - які вміють робити свою роботу. Тож не сміймося і не зазнаваймося!!!

Чого це так операторові смішно, коли музикантам платять за марші? Невже краще, коли вони в куточку скромно визираючи з подачі тамади стидливо заграють марш? 

А як вам такий випадок, підходить багатий папаша просить за грош заграти пісню, ми граємо, не встигли дограти знову він підходить дає ще більше грошей і так п'ять раз. Щоб ви робили коли він папаша платить за весілля та ще за окрему плату грай йому пів весілля одну пісню!

Був у нас такий випадок. Однозначно довелося марджанджу 8 разів грати(бо папаша заплатив за все, і до дупи йому молодий), а потім до папаши підлетіла жінка, і як врізала йому. Заробили зверх оплати 300грн.

Факти приниження музикантів є в досвіді мабудь кожного. Але це швидше винятки і на них не варта зациклюватись. Мені теж доводилось попадати в аналогічні ситуації. І "Мурку" грав дуже багато разів (за гроші правда) і "Час рікою пливе" три рази підряд (!?) для начальника зміни митниці в Шегинях (за дуже великі гроші). Було ще багато різного, але не вартує воно згадування. Часом волієш менше заробити, хоч і кажуть що "гроші не пахнуть".

В мене був випадок, коли Мурку грав 18 разів підряд і ні гривні за це не заробив!

У мене рекорду по грошах не було,але ,,Висить ябко висить,, співали 21раз---40$.(бандюкам)

На одному весіллі дядько підходить і замовляє "Дєтство". Коли пісня закінчується, він біжить з 50гр і каже щоб іще раз, і так я співав 5 разів (платив щоразу) каже що в нього дитинство пройшло в дитбудинку  і т.д. І що говне люди всі ці рази танцювали. На шостий раз мені набридло  навіть за гроші. Я йому сказав що потім ще зроблю а він за своє, поки його дружина не забрала силоміць. Потім він напився і його не було. А так взагалі якщо заказують, то і на шару виконую, а платять не відмовляюсь.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти