Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Активні колонки
Активні колонки

можливо і краще(дешевше), але головне щоб однієї не було замало хоча пише Макс. звуковое давление - 122 dB а от яка різниця між Феритовый 12 і  Неодимовый 15"(крім розміру)

З однією колонкою будуть проблеми, однозначно. Я завжди ставлю дві колонки і мене постійно просять зменшити звук гості, які сидять біля колонок, хоча посередині між колонками його ледь чути.  А якщо у вас лише одна, як відрегулювати звук, щоб не поглухли ті шо ближче сидять і щось почули ті що далі сидять? Добре, якщо зал великий, поставити її далеко від всіх, врубати на повну потужність і тоді можливо звук +- рівномірно пошириться, але ж як правило в залі дуже тісно і колонку доводиться ставити буквально гостям "на голову". Мені здається краще дві малопотужні ніж одна потужна, бо тої потужності ви все одно не використаєте.  При моїх заявлених 200 Вт далі середини ніколи регулятори гучності не повертаю.

Корпусу, також, вважаю достатньо пластикового.

Щодо "Феритовый 12 і  Неодимовый" я так підозрюю, що  в цьому ціновому діапазоні це несуттєво.

цілком погоджуюсь що краще дві колонки за одну, але хотів схитрувати взяти одну без пульта щоб менше тих ящиків було, бо є ще основний апарат, треба піти в магазин послухати може дійсно собі взяти 10 або 12 в пластмасі стаги і не паритись, тим більше не на кожне весілля їх потрібно а взяти дорогі то хто зна коли відіб'єш

Знову погоджуюсь з Юрком. Такой дві активні АС краще, по вищеописаній причині. Звісно купляти пару активних АС + додатковий мікшер, коли є вже в наявності звукопідсилювальна апаратура накладно. Але для її застосування завжди знайдеться місце. Це і робота на малих міроприємствах, і використання моніторами, і взагалі... Лише маю думку що вартує купити відразу щось гідне.

ну якщо брати 2 активні АС з метою їх застосування крім тамадування, як монітори, то SKV 112 чи STAgg явно не підійдуть тоді питання до Ігора Гарваса що порадите гідне для таких цілей?

Вибір дуже широкий. Всі виробники мають подібне. RCF, Mackie, JBL, QSC, EV. Головне при виборі розуміти що отримуєш звуку рівно стільки, скільки потрачено грошей. Не потрібно чекати чуда. Частина грошей завжди платиться за бренд. Але не порібно знову впадати в іншу крайність - задурювати себе що можливо отримати ту ж якість від менш іменитого виробника за нижчу ціну. Чудес не буває. За все потрібно платити.

Щоб не створювати нової теми вирішив написати тут.

Наразі теж стою перед вибором активної колонки для тамадування, до цього брав в оренду активну колонку фонік 500вт(лажа повна, приходилось бас до нуля скручувати щоб більш менш не розмито було і трохи чистіше) але чим рік, тим більше весіль з 2 залами попадається.Тому хочу нарешті купити одну активну але 15-ку в дереві, ну і щоб крім мікрофонного входу було куди підключити ноут.Бюджет до 3000грн

jurijone jurijone:

В даній ціновій категорії раджу вам  МАГ PS12А  (http://magaudio.biz/production/loudspeaker_systems/ps_series/ps-12a/). ЇЇ можна купити за 3000 грн.

Також зверніть увагу, що в даної колонки є Примусове охолодження, чого не має у SKV Action 112A і SKV ACTION 115A.

МАГ PS12А є лінійний і мікрофонний вхд, 3-х полосний еквалайзер, тиск 126 дб заявлений ( у SKV Action 112A -122 dB).

Взагалі колонці МАГ PS12А  я альтернативи на сьогоднішній день на ринку не бачу (можливо хтось знає - буду радий вислухати)

Вдалої покупки! І ще одне Ви впевнені, що у SKV Action 112A є лінійний вхід?

Я взяв собі пару EV Sxa100 (б\у) Ну дуже гарно грають.

В характеристиках на сайті SKV ACTION 112A(115А) немає інфи про лінійний вхід а 2 мікрофонні, а в магазині мені нагнули що є...http://music-paradise.com.ua/index.php?page=item&id=986

Шановні колеги, прошу поради і допомоги, я вокаліст, але , мабуть, прийшов час покидати команду(нас двоє в ній), оскільки відпала потреба в колезі(фонограми я і сам вмію вмикати, а в живу давно нічого не робимо, він клавішник). Хочу "з нуля почати", апаратури своєї майже нема, знайшов в неті сайт тернопільського магазину "Шлягер", сподобались активні колонки, два варіанти - ALTO TS115A Акустична система активна 15"+1" (неодимовий), 400/800Вт (пост/прог), 42 Гц - 20 кГц, 8 Ом, 126 дБ пік, Contour EQ, 2 x Mic / Line XLR - 1/4” combo, 1 x Loop - Out XLR і BEHRINGER B215D Акустична система активна 2-смуг., 15"НЧ+1,35"ВЧ, підсилювач 550Вт, що б ви порадили, АЛЬТО - китай? І ще, вказана потожність 400/800Вт і 550Вт це сумарна чи однієї колонки? Ціни однакові - 3800грн.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти