Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Чи пускати "чужих" до свого місця праці??
Чи пускати "чужих" до свого місця праці??

Сумнівів  ніяких.(Пацан  откінулся)Вирішили  відсвяткувати  в  барі.За  одно  і  поспівав  в  мікрофон.А  в  нього  відкрита  форма.От  і  пряме  попадання.Але  слава  Богу  все  минулося  добре.

Особисто я намагаюсь не давати мікрофон нікому, для мене мій мікрофон - це справа свята, без нього я ніхто. Для чого хтось буде оплизувати його своїм туберкульозом? На крайнощах можна взяти якийсь салдеповський, погнутий і корявий, запасний мікрофон і нехай кричать в нього. Та знову ж незнучність, бажаючих покричати зростатиме в геометричній прогресії. Відносно своїх колег-музикантів, ну от буває таке, що хлопці не грають на ці вихідні і вирішили гульнути по районі і попадають на вашу дискотеку. Просять поспівати. Ну як тут відмовиш, а з іншої сторони, особливо коли ви ще тільки початківець, а вони вже акули бізнесу, - що будете робити після їхнього співу, це як піст почався. Ну таке травлялось на перших початках і знаєте, було дуже прикро. Була в мене один раз за всі 5 років, що я граю, така ситуація. Підійшов добряче піддатий "гуляка" і дай йому поспівати. Ну я звісно не дав, за що і по фізіономії склопотав, та так, що і не зоглядівся коли. Благо що я лівша, здачі дав не слабо. Але ж то не вихід, це не достойна поведінка. То ж підсумовуючи все вище сказане скажу: Потрібно дивитись по ситуації, орієнтуватись на місці, і по можливості менше давати мікрофон "профанам" співу. Дякую автору за тему.

Я також ні вякому разі не даю свій мікрофон, як дехто каже (облизувати). На такий випадок маю старенький,тай то- строго для повідомлення,або тостів. На останньому весіллі один із гостей сильно хотів поспівати іменно в мій мікро-н. Я почав пояснювати, що ніколи за 25 років стажу цього не робив і на далі робити не буду. Хоч -то бери  що даю, і то не для співу. Він напевно думав,що мій сам співає. Але він сильно хотів почути чому я так катигорично проти. В мене терпіння лопнуло,і я йому сказав,що брезгаю. Надалі чуть не дійшло до бійки. Дякую замовнику,що десь за вуглом всетаки пояснив чолов"ягі, що до музикантів лізти не треба, ми плотимо їм за роботу, а ти хоч танцюй,а ні- то марш додому. Просто хочу сказати,що не завжди можна пояснити людині корректно.А МІКРО-Н та ІНСТРУМЕНТ ні в якому разі не давайте,бо потім спрос буде тільки з самих Вас.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти