Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Чи пускати "чужих" до свого місця праці??
Чи пускати "чужих" до свого місця праці??

Цікава Ваша думка! Чи варто давати гостям мікрофона коли вони сильно просяться "співати"!??  Як робите Ви, і які гроші за таку послугу можна називати!??

Особисто ми за таке "карооке" берем 50 гр. Але то не завжди оправдано!!! Інколи розгорається конфлікт: "чому так дорого??", Що то таке має бути і тд.! А саме найгрше (добре коли попадеться більш-менш "нормально - тверезий" вокаліст) бо в більшості випадків закінчується ше претензіями клієнтів - мов "що то ви, всякім мікрофона даєте!"  Чи може ліпше не брати тих грошей і не пускати до співу - не матимеш мінінгіту!??

 

 Хотілося би послухати, яка думка побутує, що до вирішення даного питання!    Пишіть діліться!  Разом компроміс знайти легше!  З повагою до всіх Бедзю!

Вітаю п.Бедзю!Тема актуальна і Ви маєте респект!(Хоча б від мене).Ситуація непроста.Ви,знаєте,це залежить від ставлення Ваших роботодавців до цієї ситуації.Якщо вони не проти,то чому б Вам не "скосити"пару гривень у кишеню музикантів?!Я, як музикант,ніколи не підійду  ставити себе вище своїх колег.Якщо мене друзі просять-я завжди музиканту заплачу,хоча і він і відмовляється..Я думаю,що музики заслуговують на те,щоб мати ці кошти-! роботодавці не повинні бути проти.Бувають всякі моменти.Тема буде продовжуватись,то я ще скажу..Дякую!
 

Привіт Бедзю!!!! Ми взагалі не даєм ні мікрофони ні і т.д , -  я про гостей.1 Варіант. Краще раз залишитись  ворогом, і не думати начім дограти халтуру. Другий - возити бус апаратури і всім догоджати. На крайняк мати ATTR ( черговий) і коли впаде продати його клієнту - бажано за великі гроші. Гроші ніякі за прокат не вимагаєм, як людина сам принесе, можем перевести в " рідкий доляр".  Інша ситуація "друзі лабухи"  які хочуть шоу і яких ...." знают визде.... даже больше, чем визде..." ( передав мовою оригіналу) . З такими тяжче, таким треба самим башлі давати, щоб печінку не їли... Вибач щотак коротенько, але думаю, що Ти сам це знав, а як що ні, то  буду радий , якщо чимось пригодився. Привіт компанії!!!

SHARIK!Ви  мене пробачте,я зрозумів пару  речень основних,а далі не розумію.Знаю Вас на сайті ,як поважну людину,але я не розумію Ваших висловлювань!Дякую!Вибачте!
 

Дякую друзі що долучилися до теми, вже для себе дещо зрозумів !    А проблєма полягає не тільки в мікрофоні, тої суботи прийшов до мене вуйко років 75 а може і більше і каже дуже дружелюбно: " Богдане дайте будь-ласка свого акардіона піду пограю троха до гостей" І не знаєш шо робити в такому випадку - поважний дядько і т д ,не пасує якось з точки зору субординації відмовляти поважному пану! Тим паче що тільки но ми ходили за стіл і співали з гостями. А взагалі мав недавно прикрий випадок! Пішли ми з роботи а клієнти ще лишилися досвятковувати, і на другий день до мене на роботу, до муз школи, приходить той клієнт і він заочно ще добрий мій товариш, і каже Богдане я взяв твій акордеон щоб пограти і троха його зламав! Прийшов сам признати свою вину - мене то вразило і я кажу та не переживай якось собі відремонтую, коли прийшов в кабак впав я у шок... таке враження що інструментом грали в футбол! Корпус потрісканий, сіточка погнута і прорвана, зламав механізм закривання міху, І від міху відірвав один кутик! Сам не конче зробиш! Проблема в нас є ше така що ми не маємо своєї кладової і лишаєм все на видному місті !!!   Отако! 

Вибач Бедзю, я чезез дурне поспішання  таке понаписував. Конкретно - не давати, бо не будеш мав ні друзів, ні інструмента.  Ми наприклад не в силі купляти,возити інструмент, чи щось друге, один  для себе , другий для вуйка. Пограти на фошці, мудрому ( тверезому) - ще можна дати і то в присутності нас. Але сопілку, сакс (  виняток хіба є свій муштук) не даю приципово, бо "заїди" лічити бажання не маю. То не прицип а проста гігієна.

Пане Шарік До речі про сакс! Мені здається не можна навіть зі своєм муштуком тому що інструмент привикає до конкретного Вашого стовпу повітря і любий другий може його (сакс) "Задути"

ЕЛЄМЄНТАРНО!!! Але шо скажеш???? Всі Фаховці!!!!

Може і задути, а може і продути !

Тих пару гривень, що хтось поспіває в твій мікрофон - зовсім не рятує. Як грали в ресторані, то настирливим клієнтам відповідали, що власники категорично проти, а з ними ніхто не сперечався. 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти