Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Гурт Рушничок, м.Тальне
Гурт Рушничок, м.Тальне
Вікторе, вибачте. В мене - ще одне питання. Хотілося б визначити, хто де у Рушничку співає. Якщо можете, приведіть будь ласка приклади характерних фрагментів та вкажіть імена.

Вибачте, але десь в кінці тижня.

Циганочка-моргалочка, А до мене Яків приходив, Ой чий то кінь стоїть   ---  Олександр Стрекалов (нині покійний). Частину Марічки, Ти ж мене підманула, Ярема ---  Віктор Луняка. В гори прийди до мене, початок Марічки чичері ---    Сергій Пошукайло . Голоси підставляли всі ці самі плюс Євген Гаркуша. Це по тому запису, що ви мені прислали і дещо з пам'яті. А Чоботи не наші. То просто дописка на пустому кінці касети. Я теж так робив, але не на своїх записах.

Дякую! Тепер маємо якусь ясність...
Щодо ясності... Не могли б Ви у коментарі до фото "Рушничка" вказати імена кожного "зліва направо"? Зараз, мабуть, крім Вас ніхто вже цього зробити не зможе...

То один із складів Рушничка ( щоб бути точним, то кооператив "Рушничок"). Зліва направо: Олександр Стрекалов - гитара, вокал (покійний); Євген Гаркуша - клавіші, вокал; Віктор Луняка - машинка-барабани, вокал; Олег Кучугура - клавіші, вокал(забрали в армію, прийшов Сергій Пошукайло - клавіші вокал. на фото ніде немає); Сергій Стрекалов - бас-гитара (покійний). Зараз Гаркуша ще із сином трохи грає, я торгую у своєму магазині "Канцтовари". Кучугура десь у Штатах, грав у групі "Пацани", займається ремонтом авто. Пошукайло вернувся у Миколаїв і про нього більше нічого не чув. Все.

Я так зрозумів, склад "Рушничка" на фото - трохи раніший ніж той, що зробив відомі записи.

Так. Замість Олега Кучугури прийшов Сергій Пошукайло. Його немає на фото.

yasne0t

Шукаю якісні записи "Рушничка" та "Весільні-88" ще відтоді, як переписав їх собі на касету у 1990-му році.

Дуже добре, що є цей форум, де ми, сподіваюсь, отримаємо відповіді на усі наші запитання.

Була в мене думка, що "Весільні-88" виконує "Поп-Одесса". Що ви з цього приводу думаєте?

Оцифрував би власну касету, але якість там гірша, аніж оцифровки в мережі.

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти