Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Чи має майбутнє жива весільна музика?
Чи має майбутнє жива весільна музика?

Читав Бедзю, тому і тема вилізла. Заким є ше трохи живих лабухів, чи в силі ми ще призупинити  ту  " повну музичну автоматизацію". Згідний, що не вийде навязати замовнику свої умови на халтурі, але треба пробувати. Се ж як пересісти з машини на ровер, здоров"ю не зашкодить. Але якщо довго не їздити на ровері - можна впасти зразу, бо два колесе не чотири.

Бедзю Іванишин, а ніхто і не говорить що повинно все виглядати як 10-20 років тому. Змінюються підходи, модні фішки, з'являється щось нове. Згідний, так як є, воно і є і з цим треба рахуватись. Але ніхто мене не переконає що спів під шаблонні фонограми буде тривати вічно. Ну рік, два, п'ять...  Нових фонограм не буде. Невже ви дійсно не сприймаєте те що ми в такому вигляді давно вже нецікаві людям і виглядаєм доволі жалюгідно. Будь-хто з гостей виходить і співає на тому ж рівні що й професіонал за гроші. Вам так не попадало? Мені неодноразово. Багато для виступу і співу не потрібно, лише зкачати фонограму пісні яка є у всіх, вивчити дома під  колонки від компа, чи музичного центру і вперед на сцену! Скоро нас почнуть так "опускати" що мало не здасться. Що, не дозволяти співати гостям? Це ще гірше! В чому тоді наш професіоналізм, поясніть мені? За що беремо гроші? P.S. Не викинув нічого пошук ВКонтакті на слова ""гурт забава - день батяра."   

Перепрошую 10 20 років назад - забув видалити бо ця теза стосувалася іншого топіку!  А професіоналізму я думаю вистачить доказати людям що колектив "працює" і в трійку! Марші граємо троїстими музиками, походами за стіл також!  І ще добавлю також вчора грали випускний я і кум Сєрий тобто гітара і клавіша, і коли я грав "хустки" сам на самограї,, то після того танцю, викладач професор вузу (випуск був Юридичного факультету) прийшов і сказав: "шем такого не бачив що би таке витворяли на клавіші"  Повторюю я грав тоді взагалі сам, я не хочу борони Боже себе хвалити, бо напевне знаю що дописувачі якіє тут на форумі, не гірше а може навіть і ліпше заграють!  Я маю на увазі шановний п Ігор, що люди не дурні і зовидят хто грає а хто меблює! І втому теж полягає свого роду професіоналізм за який як Ви кажете люди мають платити!  Перепрошую за контакт ! Скидаю лінк : http://vkontakte.ru/club24605457?z=video33155654_160186165%2Facd96bb2757086ec6f   П Ігор наберіть в контакті просто Гурт Забава і там у "відео" є пару наших  наших залитих відео! Чекаю на "Резюме"  З повагою до всіх Бедзю!

В тім то і річ, що "люди не дурні" і все розуміють і чують. Хіба лиш не говорять ніц, бо рівень культури не дозволяє. Бедзю, так не про ваш колектив мова. Хоч завтра ви стаєте і граєте безпроблемно без МР-3. Але є ціла армія "виконавців" які і на марш тиснуть кнопку PLAY. Та і тема топіку не в тому хто скільки і як працює. До речі вже дуже давно, коли ніхто і поняття зеленого не мав про фонограми, нам часто кричали:"Хлопці виключіть магнітофон, грайте самі!" Або ставали біля клавішника і зазирали за пальцями. Тепер все навпаки! Я, особисто, вважаю що якраз і оригінальне виконання має перспективу. Під фонограми будуть співати хіба на шкільних лінійках і в сільських клубах на концертах. І то, в останньому я не дуже переконаний. Фонограми, крім музикантів, "на зубок"  мало не всі, від малого до старого, вже знають.

Знову підтримую п.Бедзю,бо залабати хоча і на самограї,але професійно-це і є той момент,за що люди мають платити гроші.Мені не соромно за мого клавішника(має музичну освіту),підходить людина,просить заспівати і він "влупить",як має бути.Зрозумів у темі,що під час забавок небхідно використовувати живу музику,а хто кому забороняє?!Ну і в подальшому,мовляв,взагалі "пробивати"живу музику на весіллях.Шановні!Це залежить від Ваших звичаїв у тій чи іншій місцевості!Ви якось хочете повернутися назад?Типу зробити живий колектив і залабати ту ж "Одну калину".Ваше право,а я поставлю фанеру і не бачу тут нічого поганого.Поки я друкував повідомлення,бачу дописав п.Гарвас.Ну і що,що всі знають фонограми "на зубок".Треба толково заспівати під цю ж фонограму,а не як-небудь.
 

 

  Також  часто  задаємся  цим  питанням , а  що ж  буде  через  років  так  10  .  Чи  візьмем  в  руки  інструменти  і  будем  отримувати від  роботи   кайф ,чи  будем  так  і  далі  тупо  мніти  під   фанерки .

  Думаю , що  ми   і  самі   до  цього   вже  привикли  ,набагато  простіше  виїхати  з  асусом   ,  чим  везти  гору  апаратів  і  отримувати  від  цього  в  фінансовому  плані  одне  і  теж .Різниця  в  чому  живяк-кайф та  розвиток      ,    фанера  -  оскома  яка  сидить в  горлі  . 

  Один  колега   приїхав   з  Польщі   і  розказав  про   польських  лабухів ,    приїхали   чуваки   з   кучою  апаратів  та  солісткою ,     в  одного дві  клавіши  -корг  та  роланд  ,в  другого дві  клавіши- ямаха та  корг  ,   короче  фірма   і  фарш  повний     -  думав  буде  живяк  ,але    достають  асус    і  валять  під  мінусовки   ,   оце  так  європа    ,  а  ціни  європейські     6000  злотих   -2000 у.о.    

  На  разі  ситуація  залежить  від  нас  самих  , навіть  не  від    зарплат  , захочемо  лабати  наживо  , будем  потіти  але  кайфувати  ,  не  захочемо будемо  так  і  мніти  під  дешеві  фанерки .    

P.S.Поважаю всіх форумчан за повідомлення.Знову глянув тему"Чи має майбутнє жива весільна музика?"Розумію,що у кожній області є свої звичаї (повторююсь).І чого нам переливати з пустого в порожнє?Потрібно для молодих десь у Вас щось там заграти,які проблеми?Заграєте да і все.Мені здається,що цю тему обговорюють такі самі "динозаври",як і я(розумійте гумор,будь ласка).Мовляв,ми за живе та оригінальне виконання.Ну і маєте змогу зібрати колектив з підзвученими барабанами і Вам заплатять 5-6 штук?."Не верю!"Ностальгія,панове,за колишніми часами...Як хтось вище сказав"Нема ВІА,нема Будинків культури..."Для кого ми граємо весілля?Не тільки для поважних тіточок і для дядьків,але і для молодих.Що бажає молодь?Доброго для себе драйву!Без фанер не обійтися!Моя думка.Дякую всім,хто прочитав мою писанину.Більше не вступаю в полеміку,хтоб,що там не написав!Дякую всім і з повагою до всіх!
 

Є одне прислівя! Буде якість - буде клієнт, воно переводиться як буде зроблена якісно робота - будуть гроші!  А в нас з Вами все напевно навпаки - будуть гроші - буде "жива" кантора! Як я вже дописував і пан Віктор Крутей, люди наразі не спроможні платити за "живе лабло"! От коли будуть спроможні -  ото буде кайф!!! Скільки фанєрщиків зразу відсіється! ! Буде тоді і якість і ціна! А зара, ше з тою кризою дурнуватою, важко сказати шо і як буде! В мене ще вогник жеврить може дочекаємся ???    

PS Як казав мій товариш: " Бабло перемогло - лабло"!    Водночас і смішно і сумно!

Хочу дописати нарахунок драйву))))))) вчора був на концерті до дня молоді в себе в районі і виступала там наша місцева молода команда ,дівчатка по 14 років грають в стилі поп рок , (під Ранєток косять))) ) так от вони то і толком грати невміють ,басистка всю програму на одній струні відтарабанила ,але все чисто з напором і в темпі так там такого драйву було!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! народ відривався по  повній , скільки потім фанерщики не виходили з своїми моднячими аранжеровками такої реакції і такої підтримки від мас не дочекались!!!!!!!!!!!!!! Висновок драйв не в крутій фонограмі а в чомусь іншому, чи я може помиляюсь??????

Я не згідний з тим , що "будуть гроші - буде жива кантора"! Як то кажуть "під лежачий камінь *** не встромиш". Згідний, що в ресторані після вердикту кухні і бару завжди хочеться зекономити на музиці, але зустрічаються такі люди, які розуміють і цінують живе виконання. Для таких грати - задоволення.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти