Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Чи має майбутнє жива весільна музика?
Чи має майбутнє жива весільна музика?

Золоті слова пане Роман і кому то краще знати як не вам))))Я особисто думаю що в близькому майбутньому ми ще тотального живяку не побачимо((( але зявляться команди які будуть працювати в живу і будуть мати і касу і повагу публіки а караокери і далі будуть падати на низ, як вже власне і відбувається не музиканти а "включателі" ні поваги та і ціна падає

Нові матеріали зараз є в You Tube на запит Живограй.

Прєднуюсь до теми і підтримую прихильників живої лаби.Хоча дуже часто стається так як Пан Бедзьо каже.   Клієнти до живого є ,але дуже рідко.Впирається в гроші і в пацанячий сучасний вік-розум.Але перевиховувати молодь треба.Я за живе виконання,хай навіть,яке би воно там не було.  Друге питання,як це зробити?-Чекаю Ваші пропозиції. ...Давайте почнемо разом!

Є в мне один варіант!  

Тре сказати модераторам що б заблокували скачування мінусів, і тре заборонити продаж Асусів, мінідисків, Мп 3 плєєрів, І того всякого мотлоху! Ввести табу на то всьо! От наприклад приходить мєнт в кабак, знаходить в тебе "ПРОГРАВАЧ" і 3 роки тобі гарантовано !!  ГААА??? Ото би було!!!!   Тільки в сні таке може бути!!    Гумор хлопці теж потрібний! Не гнівайтисі бо я вже не можу!

Ну чо гумор ,фанери тож свого роду шахрайство , а скільки в нас там за шахрайство дають???????

Вчора святкували ювілей нашого колеги. Був орендований бар, виставлена апаратура. Вітали, піячили, грали і співали. Присутні були лише музики. Так от, ні в кого і бажання не виникало заспівати під фогограму. Бо якось після конкретного живяка це б виглядало непристойно. Грали хто як міг і з ким хотів. Повний демократизм. Всі отримали безмежну порцію задоволення. Хто не міг вийти і заграти, відчували себе мабудь не найкраще.

Пане Ігоре--ДОРЕЧНИЙ ВАШ відгук ,супер ідея ! Від сьогодні запрваджу її в Долинському р-ні.   Міроприємства у музиків  НА  ЖИВО!!!

Воно так і повинно бути і тема піднімалась до обговорення " Зустріч в релі". Не хай, для початку, не в великих маштабах, а просто святкування ювілеїв друзів - музикантів, однодумців, в кожному регіоні. Це ЖИВЕ СПІЛКУВАННЯ, не вже не цікаво когось полухати, самому пограти? Чернівчани давно практикують сейшн. До речі цьго року приїхали музиканти з Вінницької обл. Могилів - Подільського р-н, с Куковка, знаю  тільки Сергія Шевченко. Хто ближче тих хлопаків може поцікавитись в них як все пройшло. Привіт Всім. Приєднуйтесь до живого спілкування і до живої музики!!!

Шановні шановні всі гості, модератори,музиканти,лабухи,вчителі, викладачі,лікарі і інженери. На ВЕСІЛЛІ (тобто халтура) всі грають як можуть чи під мінус чи під плюс,чи на живо, чи помало,чи караокєри,рокєри і.т.д.Хочемо грати на живо йдіть на велику сцену і грайте дійсно в лінію,в інструменти,а не в комп чи в деку.І не облапошуйте одні одних!!!!!!!!!!!!!!

Зовсім не згідний з трактуванням Любчика. На мою думку перейти з категорії весільного лабуха на професійну сцену ( при умові, якщо грати, чи співати) - це ПРОГРЕС, а опуститись з музиканта до меблі стоячої під фанеру  - це ДЕГЕНЕРАЦІЯ

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти