Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Чи ставите ви клавішу , якщо все робить АСУС ?
Чи ставите ви клавішу , якщо все робить АСУС ?

Якщо обмежуємся кляпою, гітарою та саксом, чи потрібно асус щоб виглядати як усі?

Мені для прикладу "асус", точніше "макбук" потрібен у першу чергу для слів, ну і звичайно є такі пісні які неможливо нормально виконати навіть з кляпою саксом та гітарою. Хоча можна побудувати свою програму під колектив так, щоб обходитись без фонограм, але відповідно і ціна зросте.

Богдане, мінуси які в переважній більшості (я про естраду) це з пісень для СЛУХАННЯ. Тобто це продукт для ротації на радіо, для продаж на CD і т. д. Вони ефектно аранжовані великою кількістю інструментів. Тобто: і дві гітари в терцію,  і купа мелодичних ліній прописаних синтюками, і пачки дудок в прерізних конфігураціях і друмз з перкусіями і багато чого. При лайві ніхто не заморочується 100% відтворенням подібного аранжу, бо потрібно б було багато музикантів. Завжди виходять з того що є. І мені завжди дивно коли чую твердження, що лайв звучить порожніше ніж студійний варіант. А так і повинно бути. Технічно неможливо якісно відтворити вживу подібні насичені і складні аранжування. Крім того при запису є можливість запису, мало не по одній ноті. Та і при запису живих інострументів часто використовують допомогу сесійних музикантів.

п.Ігор а я і неспорю з вами, я і некажу що воно краще чим було до мого підігравання ,ну максимом негірше ))))))і то мене тішить, в тих підіграшах маю дві мети , перше це як ви вже сказали власне его, а друга то набиваю руку на той момент коли настане час на живо грати

А якщо говорити про насиченість треку інстументами , то мені особисто ніколи і неподобились фонрграми та і жива музика набиті інструментами , хай то краще буде три чотири інструменти але правильно заграних і з відповідним звучанням , проста їжа краще засвоюється

Я собі уявляю,як буде смішно і страшно,коли настануть часи- грати на живо!!!Мабуть,як результат живої музики, у населення збільшуться захворювання на органи слуху,а у "музикантів"стане більше зубних протезів.

Я відлабав "на живо" 15 років, і вже 1 рік як самограйку не вожу, хоча останні 5 років клава служила чудовою підставкою для ноута! Хлопці, а кому потрібні ці понти? Робити вигляд що ти лабаєш по верх мінуса з бек-вокалом? Це, як мінімум, бидлячість. Чув я "живі колективи" які обігрують оригінальні мінуса з "беками" - краще б вони не грали взагалі.

Чув я "живі колективи" які обігрують оригінальні мінуса з "беками" - краще б вони не грали взагалі.

 

"Чи ставите ви клавішу , якщо все робить АСУС ?"  

Я на ній грати не вмію, а тому щоб не розводити клоунади то і не вожу і не ставлю і не запарююсь над цим питанням. До речі це вже сміх, що його взагалі піднімають. Так, тепер працюю тільки під мінус в ролі виконавця і ноут з мікрофом та компактний, якісний звук це все що мені для цього потрібно. Звичайно працюю не сам а з колегом-тамадою і кожен з нас робить свою справу. А тому не розумію я тих людей котрі сьогодні працюючи під мінуси(а тепер так працює більшість), стараються скорчити з себе мультиартистів, чи то на сцені ресторану чи на банкетах з весіллями, всеодно. Мабуть такі музики навіть не задумуються над тим якою пор....графією виглядають їхні "професійні корчі" під час забави, коли дивитися на то зі сторони гостей. :)) Раджу при нагоді переглядати уривки з відео яке знімають в той день відеооператори(а вони знають що саме зняти для хохми), після декількох переглядів декому поступово відпаде охота вдавати з себе крутих музикантів та артистів на банкетах і "поливати дротом" на бутафорних інструментах. :)))

Клавіши ставим тому , що приходиться іноді підігрувати клієнту , якому кортить дуже "запеть" , бо під мінус клієнт майже стовідсотково "вилітає" (реакція ж заторможена!). Або для прикладу , тамаді терміново  потрібен " Танец белых лебедей"(працюємо ж з різними людьми), колєга швиденько виходить із ситуації, бо  володіє інструментом .  Він пройшов всі щабелі навчання від "кулька" до вищої освіти. В даному випадку нам не соромно мати клавіши. До речі, недавно бачив ситуацію,коли лабух з якогось села , намагаючись грати дійсно вживу(!),  "ходив під нотами" і правильна гармонія десь "відпочивала", то просто була програма "Вгадай мелодію"  на весіллі. Отже, інструментом дійсно треба володіти. Хто не грає ( і притому професійно ! ), то погоджусь,що нема чого клавіши волочити  і корчитись,вдаваючи із себе крутих музикантів.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти