Головна сторінка » Список форумів » Стилі для синтезаторів » roland xp-50 велика колекція звуків
roland xp-50 велика колекція звуків

Доброго вечора romastudio! А чи не могли би ви прописати весільними стилями Roland GW - 7? І чи нормально від би звучав?

Пересвяткував чи шо?

Прикро - але всіх щасливих користувачів цього чудесного (  "низькокалорійного ")- інструменту- можна поздоровити на перших порах з прекрасною нікому не потрібною покупкою- і тільки минає якийсь певний відрізок  часу- коли ваші чаклування і танці довкола інструменту з шаманським бубном- перетворюється в чудові вислови- Пі-пе-ць- та воно не звучить- а чому ? Чого - та якись там корг чи навіть yamaha- за ті самі гроші- звучить в десятки разів краще- тоді знову танці з шаманським бубном навколо інструменту і гостини в різних людях на різній сучасній і JBL- ЕЛЕКТРОВОЙСІВСЬКІЙ АПАРАТУРІ-

тА НІ- НЕ ГРАЄ ВОНО- ТАК ЯК ТРЕБА- не такі звуки- по плотності і жирності напевно переборщені - + ЦЕЙ ідіотичний низькочастотний дизбалансний гул - який всіх переслідує на другому тижні проживання з цим чудовим інструментом, бо спочатку він не чомусь не чується- завдяки іншим прибамбасам як шаманському чаклуванню лівої руки і ваша іоніка стишує або збільшує голос - не торкаючить кнопочок та ричажків- це супер -пупер- передова технологіяконтролер D-BEAM -який був розроблений ще в 1991році- не говорячи що в тому ж році був випущений в світ перший Коржик з сенсорною панеллю керування та ТОЧПАДОМ- корг трініті- але хто то памятає- тут Ролянд- і це на голову має бути вище-але не так то було- і БЮТЬСЯ ДУМКИ ОБ АСВАЛЬТ ЩО НІБИ І ПОЛІФОНІЯ 128 ГОЛОСІВ- +1000 звуків формату GM2 ( ніби на голову кращого за GM)+КУПА РІЗНИХ ПРИБАМБАСІВ А  головне- -ТА ВІН ТАКИЙ ЛЕГЕНЬКИЙ- ЙОГО МОЖНА ОДНИМ ПАЛЬЧИКОМ ВІД ХАЛТУРИ ДО ХАЛТУРИ НОСИТИ. ТА ДЕ ТАМ  І це ще не кінець- його можна назвати інструмент - оркестр- та що там оркестр- міжгалактичний музичний центр- Так це круто - скаже хтось- допоки не дізназнається що ще можна редагувати і створювати плей листи тільки на компютері.- але і це ще не кінець- цей чудовий супер мега- пупер інструмент має таке...............................

ЗВУКОВИЙ ГЕНЕРАТОР ЗАПОЗИЧЕНИЙ У СЛАВНОЗВІСНОГО ROLAND FANTOM-X- і 16- трековий секвенсор і юсб+ юсб флешка+256 мб хвильової памяті та 78 типів мультиефектів, 3 види тільки Хоруса. та що там хорус- тут тільки 5 видів ревербераторів,

ТАК - ТЕПЕР НАПЕВНО Я Помиляюсь- та мені потрібно прописати  цей чудовий апарат - буду шукати хто би міг патанцювати навколо нього з шаманським бубном - і прописав би мені його- починаються пошуки слівнозвісних на Україні місцево- регіональних писачів - самоуків- Тиждень чаклування над інструментом і оооо йоооо- та це ще гірше а ніж було -

 

тиша- пустота- миттєва блискавка в голову - продавати - до поки ціна не впала до низупродавати - і ще раз продавати-

 це не твір у школі - це не витвір моєї уяви- це реальні історіїї довкола ажіотажного GW-7- GW-8

Звичайно прихильники- роландозбоченці та інші агресори стануть на сторону цих інструментів і скажуть - Вуйку- ти щось не то говориш-це супер інструмент бо він має флешку- і сам грає .

ТАК- ТАК- НЕ ТІ СЬОГОДНІ МУЗИКАНТИ І НЕ ПИСАКИ- ЩОБ ЗАГРАТИ ЩОСЬ НА ЖИВОЗараз - ВСЕ ДО СР.....КИ.

статискика свідчить що з 10 куплених таких інструментів - тільки 1 залишається на якийсь час у господаря- інші продаються вимінюються на цікавіші синтезатори чи іоніки.

надіюсь може хтось всеж таки уважно обсервуючи даний інструмент задумається чи варто його купляти

Не ті тепер інструменти -Ролянди і Корги

вдарили по клавішах - встали трупи з моргу.

Не ті тепер барабани- не ті музиканти

Купа тепер оголошень- шукаєм таланти

 

А було на Україні скрипка й бубен грали

Файно грали бо на дворі комарі співали

 

Хто колись знав про колонки,чи про мікрофони

Вся біда з -за океану,Рок і Покемони

А колись Вальсок і Польку  в кожній хаті грали

Та тепер давай їм Мурку- будем ми "плясали"

 

Хто то грає там у клюбі,що то за музика

В білих споднях- чорних кедах- вивалив язика

Так співає як той Індик - що виліз на дрова

Що від співу у сусідів утекла корова.

 

ЛЮБІ Друзі я ще можу тут таке писати

що ви потім в дома в ночі - не зможете спати

На що вам таке до себе - не беріть Глови

Зичу щастя в новім році- бувайте здорові.

ВСІХ ВІТАЮ З 2012-РОКОМ

P.S  ДРЕВНІ ПЛЕМЕНА МАЙЯ - НЕ ХОТІЛИ ТОЖЕ ДАЛІ ПИСАТИ СВІЙ КАЛЕНДАР -БО В ЇХНЄ ПЛЕМЯ ВСЕЛИВСЯ Українець і навчив їх варити самогон- через тисячу років вчені розшифрують письмена і скажуть що то кінець світу. Де є Українці - там нема і не буде кінця світу.

 

А то все "по темі" про те як прописати GW-7

Цілих три можливих варіанти і жодного по темі!

Я прочитав уважно, і додав ще 5 коп

romastudio В принципі трохи флуду забагато, а так все в яблочко. А ж самому стидно стало, хоч я не "клявірник". Але де ж стілько" жовчі "назбиралось? Не вже так " шара" допекла?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти