Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » "Продажний" розділ. Форма викладу і багато іншого.
"Продажний" розділ. Форма викладу і багато іншого.

Згоден на 95% з вище викладеним, а от відносно "акустичні системи - колонки" не згоден. Ну хто такі музиканти, лабухи та інші? Це прості люди з відкритою душею і не обовязково професори, знавці лексики та орфографії. Як часто ви чуєте серед колег "акустична система"? А як часто чуєте "колонки"? От і робіть висновки. Як на мене, то слово "колонки" значно ближче до кожного музиканта і заборонити його було б не доречно. А ось з описом і фото то тут 100% за.

Ага, давайте ще розділові знаки відмінимо - все одно ніхто ними не користується, складні слова повикидаємо, зробимо таку собі "піджін юкрейніен". Еллочці- людожерці 30 слів було достатньо. 

Вверх треба підніматись, а не спускатись на дно...

Дядько Хапко, "все правильно сказав"(с) )

Олександр Тимощук, музиканти це люди які мають відношення до музичних інструментів і техніки, де існує певна класифікація і терміни.  Щож до безграмотності, то не потрібно прикриватись міфічною простотою з відкритою душею. Що чотири класи позакінчували, чи вже такі тупі?  Вже маємо найвідомішого проффесора та Азірова. За рідну мову всі показово на словах ладні сорочку на грудях  рвати, а на папері кілька слів без помилок вже не в спромозі написати. Лексика і орфографія для того і придумані щоб можна було висловити зрозуміло і доступно думку. 

Ну то я мабуть тупий, бо наприклад я не впевнений, що правильно розумію що таке "Топи" говорячи про колон... е-е акустичні системи. Тут бачите кожен називає речі так, як сам розуміє, а коли вже комусь щось не зрозуміло, то для цього і придумана галочка "Коментувати". Я б виправив лише ставлення до фото в оголошеннях. Для прикладу підсилювач, вибачте, страшний як чорт, а на фото взяли і поставили десь з інтернету скачаний вигляд, а ви думайте, що то він насправді такий. Ось тут варто "дати по шиї", ну просто видалити фото і годі. Тоді кожен буде думати і ставитиме дійсне фото бо ж без нього апарат не продається чомусь. А відносно Азірова, то краще б він вже по москальськи торочив, а то і одну і другу куверкає до анекдотичного вигляду.

Хлопці, тепер лабухи ходять в муз.магазини, спілкуються в них з продавцями, да? Їздять на семінари, виставки обладнання, ходять врешті-решт у інтернет-магазини і ніде в них не виникає питання не розуміння прийнятих термінів та назв обладнання які вживаються. Лишень у нас на сайті, давай декому всьо називати як у селі на бригаді. Ну й до чого то дійде. Крок вперед, а 10 кроків назад, чи що виходить... Називати потрібно все правильно і писати про то все теж правильно. Тоді й толк більший з того буде всім.

Добре би було якось вдосконалити сам розділ  щоби одне оголошення не дублювалось по десять раз.  І ті оголошення які висять по 2 місяці і їх ніхто не обновлює щоби видалялися автоматично.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти